Ubytování přes villas.com

1005
17.8.15 13:24

Ubytování přes villas.com

Ahoj, má někdo zkušenost se serverem villas.com? Jak to funguje? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3772
17.8.15 13:36

@fatin Reklama?
Já používám trivago nebo booking a vždy vše v pohodě.

Další podobné stránky nepotřebuji ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
162
17.8.15 13:50

@fatin Přijde mi to jako booking, na stejném principu… Já teď využila RevNGo.com a našla i levněji než na bookingu, byla jsem spokojená. Jinak přes villas jsem ještě nejela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3772
17.8.15 14:19

@luleå Já najdu přes trivago - srovnává ceny některých ubytovacích serverů.
Pak mrknu přímo na zařízení, jak má ceny v reálu - a buď rezervuji přimo nebo napíšu do příslušného ubytka.
Zatím musím zaklepat - vždy vše proběhlo korektně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
17.8.15 14:32

@Jannnča Reklama to rozhodně není. Hledám dovču a právě na téhle stránce mi to našlo lepší ceny než na booking.com. A chtěla jsem zjistit, jestli má někdo nějakou zkušenost, než dám číslo karty. Nemám zkušenost s objednáváním takto přes tyto servery - vždy jsme zatím jeli přes agenturu (ať už českou nebo místní). A abych se přiznala, tak ani nemám důvěru platit kartou přes net.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3772
17.8.15 14:35

@fatin Zkus si to najít ještě přes trivago - je to srovnávač podobný jako heureka.
Když jsem něco přes net platila, vždy to dopadlo dobře :hug:. Mám ale bezpečnostní kód pro platby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
17.8.15 15:15
@luleå píše:
@fatin Přijde mi to jako booking, na stejném principu… Já teď využila RevNGo.com a našla i levněji než na bookingu, byla jsem spokojená. Jinak přes villas jsem ještě nejela.

Tak na Tebou zmiňovaném serveru jsem to nenašla. Škoda. I tak díky za tip. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
17.8.15 15:18
@Jannnča píše:
@fatin Zkus si to najít ještě přes trivago - je to srovnávač podobný jako heureka.
Když jsem něco přes net platila, vždy to dopadlo dobře :hug:. Mám ale bezpečnostní kód pro platby.

Díky. Koukla jsem i na trivago a přesměrovalo mě to na hotels.com. Mají to tam opravdu levnější než na stránkách hotelu nebo bookingu. Jen mě štve, že jsem se chtěla zaregistrovat a nenačtou se mi smluvní podmínky. Jsem zvyklá všechno číst.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3772
17.8.15 15:23

@fatin Mně nejdou taky, zkoušela jsem i v jiném prohlížeči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama