Studium pro učitesltví na ZŠ

63
3.2.21 11:45

učitel ZŠ

Ahoj, chci se zeptat, co mohu dělat dál. Mám VŠ volnočasový pedagog (Bc). Chtěla bych učit na ZŠ tělocvik. Co si musím dostudovat? musím absolvovat bakaláře někde na pajdáku? naše škola už nemá žádné navazující magisterské studium, takže bych musela jedině někde jinde. Šlo by si případně dodělat jen nějaký navazující Mgr na pedagogiku?
Jak mám teď tedy pokračovat dále? Znovu tři roky Bc se mi už nechce :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
599
3.2.21 12:02

Prosím tě, zeptej se ve škole, jistě máte studijní oddělení, od toho tam jsou. Pochybuji, že ti tu tady dá někdo fundovanou radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
3.2.21 12:08
@kacud97 píše:
Ahoj, chci se zeptat, co mohu dělat dál. Mám VŠ volnočasový pedagog (Bc). Chtěla bych učit na ZŠ tělocvik. Co si musím dostudovat? musím absolvovat bakaláře někde na pajdáku? naše škola už nemá žádné navazující magisterské studium, takže bych musela jedině někde jinde. Šlo by si případně dodělat jen nějaký navazující Mgr na pedagogiku?
Jak mám teď tedy pokračovat dále? Znovu tři roky Bc se mi už nechce :(

Tohle je vtip? Opravdu si někdo s uzavřeným (byť nižším) VŠ vzděláním nedokáže najít info k navazujícímu vzdělávání u relevantního fundovaného zdroje???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16332
3.2.21 12:16

To se fakt ptáš na e-miminu, místo toho abys prošla studijní programy a přihlásila se na adekvátní navazující magisterské studium? A ano, zjevně budeš muset před přijímačkami zabrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5597
3.2.21 12:18

@kacud97 jenom telocvikem se fakt neuživíš. Měla by sis dostudovat druhý předmět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35261
3.2.21 12:25

@kacud97 jako fakt to nechápu…jakékoliv navazující pedagog. studium se specializací…ale fakt je na pováženou se takto hloupě ptát :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5115
3.2.21 12:44
@kacud97 píše:

Někdo takový by děti rozhodně učit neměl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34207
3.2.21 17:06
@kacud97 píše:

I na toto jsou navazující studijní programy, u nás třeba řízení volnočasových aktivit.

Z neucitelskeho oboru nelze standardně navazovat učitelským. Výjimečně to u nás na fakultě jde, ale musí se požádat děkana vypsat kvalifikační zkoušky předmětů, které chybí. Přiznám se ale, že těm kombinacím oborů na druhém stupni tak úplně nerozumím. Vím jen, že člověk může učit odborné předměty, ze kterých dělal státnice, pokud si udělá doplňující pedagogické studium.

Řešila bych to na studijním. Tam poradí. Taky jsem se chtěla radit, kdybych se nedostala na svůj vyvolený navazující obor, chtěla jsem se zkusit dostat na jiný, který není navazující pro můj Bc., co bych musela udělat. Nestalo se tak, dostala jsem se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 12:46

@kacud97 Já mám vystudovanou speciální pedagogiku (Bc.) a učila jsem na ZŠ tělocvik, jelikož bylo málo učitelů a nemusela jsem si nic dodělávat. Dnes už tělocvik učí i učitelé, kteří nemají vystudovanou tělovýchovu, ale jsou alespoň trochu sportovně zdatní. Domluv se s ředitelem na schůzku a uvidíš. Hodně štěstí!

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat