Učitelka mš

Anonymní
14.10.19 11:27

Učitelka mš

Ahoj,
Vím, že se to asi nehodí, ale potřebuji radu. Jsem ve 3.ročníku na střední škole, ale vždy sem chtěla být učitelka v mš. Bohužel jsem v 9.třídě měla asi myšlení jinde..A taky se dost bála přijímacích zkoušek na pajdu.. každopádně bych do toho teď moc chtěla jít.. nedokážu si představit, že bych někdy dělala kadeřnici..Nevíte někdo jak by to šlo udělat? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

415
14.10.19 11:33

Jít znovu na SŠ nebo si udělat nástavbu a jít na VŠ a udělat Bc. z předškolní pedagogiky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.10.19 11:43

Ještě dodám, že jsem na kadeřnici, jediná nástavby by nejspíš šla hlasoval kosmetika, ale po tom jít na VŠ? Nevím..

• Nahlásit
  • Citovat
189
14.10.19 12:04

Já myslím, že lepší by bylo jít znovu na střední. Nevím zda na takovém oboru bude nějaká příprava, co se vysoké školy týče dostatečná. Mám stejně starou dceru, ve třetím ročníku na pedagogické škole. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3585
14.10.19 12:07

Máš 2 možnosti. Udělat si další střední školu a to pedagogickou (většina učitelek v MŠ už ale dnes má VŠ), nebo udělat maturitu a poté jít na VŠ - předškolní pedagogika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7673
14.10.19 12:09
@Anonymní píše:
Ještě dodám, že jsem na kadeřnici, jediná nástavby by nejspíš šla hlasoval kosmetika, ale po tom jít na VŠ? Nevím..

Nemusíš jít na VS. Dodelej si ucnak, nikdy nevíš. Potom si fdodělat nastvabu a můžeš na VOS. Nebo dva roky na rozšíření marurity na pedaku středním.
Nebo jdi po vyuceni na celou střední od začátku.
Hraješ na nějaký nástroj?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28832
14.10.19 12:17
@Hanka 02 píše:
Já myslím, že lepší by bylo jít znovu na střední. Nevím zda na takovém oboru bude nějaká příprava, co se vysoké školy týče dostatečná. Mám stejně starou dceru, ve třetím ročníku na pedagogické škole. ;)

S tím souhlasím. Taky si myslím, ze je to jistější cesta. Vyucni list bude mít tak i tak, na zadnou nadstavbu bych nesla, ale na střední pajdu a na bc až potom. Podminkou je dobře zvladnuta hra na klavír a potom ještě okrajově kytara a flétna, v každém pololetí neco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
14.10.19 20:06

Ahoj, hlavu vzhůru.. když si za snem půjdeš, tak se ti určitě splní ;) jak se dostat k učitelství už víš, já bych ještě dodala, že jsou i jiné cesty jak se dostat k práci u dětí.. např. chůva či asistent pedagoga. Pokud se necítíš na maturitu či VŠ, tak si myslím, že je tohle nejlepší cesta.. stačí ti „jen“ výučák a kurz ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
15.10.19 00:33

Prihlasit se na jidou SS skolu s maturitou, udelat rozdilove zkousky a pak udelat bc pedagogiku, je blbost jit na nastavbu a ztratit rok, pokud si ses jista ze pak udelas na pedak prijmacky tak muzes jit na jakoukoliv ss, treba socku to je brnkacka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama