Ucpaná tryska u 3D pera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cancerka
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 09.01.19 10:15
ucpaná tryska 3D pera

Dobrý den, máte doma 3D pero? ucpala se vám někdy tryska? zjistili jste čím to je a jak se tomu vyvarovat? Jak jste trysku čistili? Mám konkrétně toto pero Forever Simply PP-100. Pokud někdo má přesně toto pero, bude to super, ale kdyby jste měli i jiné, tak mi třeba poradíte, co a jak. Díky.

Reakce:
Jeremy Swell
Nováček 8 příspěvků 14.02.19 14:56
Ucpaná tryska

Ahoj, nestalo se mi to ale našel jsem toto : Čistící jehla

ale bude lepší když zavoláš výrobci, pokud je v záruce , zkusit reklamovat, pokud ne tak zkusit tu jehlu - třeba půjde i něčím co máš doma :) nezapomeň že by mělo být pero předehřáté, jinak to nevytlačíš. zde je video jak se sni pracuje ale pozor muze se lisit podle typu . Jak pracovat s cistici sadou
„good luck“

cancerka
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 14.02.19 15:44

@Jeremy Swell skvělé, děkuji za tip :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >