Ucpaný nos před operací

1.2.16 18:01

Ucpaný nos před operací

Ahojky, mám dotaz, zítra mám nastoupit do nemocnice na operaci. Oběhala jsem si všechny doktory, zařídila volno a vše okolo. :zed:

Ale mám menší problém, už delší dobu (cca 5 let) mám zvětšenou nosní mandly, na ORL mi na to dávali různé kapky, které stejně nepomáhají, takže mám více méně celý rok ucpaný nos, většinou jednu nosní dírku, někdy obě (popravdě nikdy nemám nos zcela volný jen je to někdy lepší, jindy horší). A ještě jeden problém jsem docela nervák, tak si dokáži od nervů vyrobit teplotu, klidně i 37,6°, ale nevím jestli jim dokáži vysvětlit že je to pouze od nervů 8o
Docela se bojím aby mě zítra na tu operaci vzali, jedná se o celkovou anestezii (krev a vše mám v pořádku).

Když jsem tam volala jeden doktor říkal že to nevadí, další že neví.

Chtěla bych se zeptat jestli s tím někdo nemáte zkušenost, jde mi o to, že i kdyby operaci odložili, tak stejně nemají téměř šanci se trefit do období, kdy nemám ucpaný nos, jelikož to mám chronické. Pro jistotu jsem si to nechala od doktorky i napsat do těch papírů co mají sloužit k připuštění na operaci…

Myslíte, že to bude stačit? Nevadí ucpaný nos při operaci?

Jsem docela nervák, tak šílím abych to nemusela odkládat a zase se stresovat
Děkuji za zkušenosti a případné uklidnění :(

Příspěvek upraven 01.02.16 v 18:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12086
1.2.16 18:13

Já byla na operaci před rokem a půl a zrovna v tu dobu jsem měla taky ucpaný nos, nic nepomáhalo, asi alergie, měla jsem to tak od jara až do zimy..tak jsem jim to tam akorát nahlásila, ale nikdo to nijak moc neřešil…byly jsme na pokoji dvě s ucpaným nosem a obě nás odoperovali,–)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.16 18:15

Tak to si mě docela uklidnila, nechci si kvůli tomu ještě nechat trhat nosní mandle 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama