Ucpaný nos u novorozence

221
7.2.16 08:57

Ucpaný nos u novorozence

Holky mám dotaz. Mám doma ani ne týdenní miminko a slyším, že se mu špatně dýchá přes nosánek. Jako by měl ucpaný, ale spíš tak sucho jak kdyby tam měl, ne ani rýmu. K doktorce jdem zítra. Máme raději někam zajet nebo myslíte, že zítra ráno to stačí? A co se tak malému mimču dává na to? Díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10248
7.2.16 09:00
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62122
7.2.16 09:02

@simka0 jestli kojis, tak mu tam muze zatekat mlicko pri kojeni, ja po ranu tahala pravidelne zdrcle MM z nosu :-) pokud mu z nosi netece, tak bych mu tam maximalne strikla trosku morske vody, vic nic. Jinak se u techto miminek odsava odsavackou, ale to je zbytecne, pokud dycha volne nosikem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
7.2.16 09:06

@blumen Bohužel nekojím :( Z nosu mu neteče, jen slyším, že se mu špatně dýchá tím nosem, jakoby tam měl sucho nebo nevím jak to popsat :) Mám doma Quix, tak ten může?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3224
7.2.16 09:09

@simka0
tak zkus hodit pres kraj postylky mokrou plenu, vzduch to zvlhci a treba se to zlepsi, ja to musela delat v zime hodne-mala se i trosku jakoby dusila tim suchych vzduchem :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12071
7.2.16 09:12

@simka0 raději Sterimar a když budete v lékárně, kupte rovnou odsavacku kdyby se to horsilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23296
7.2.16 09:13

Zkus libenar, je to jen fyziologicky roztok, takze muzes kolik chces, kdy chces. Jsou to takove ampulky, ktere proste fiknes do nosiku. Ja dala klidne i pul ampulky na jednu dirku. Proplachne to pekne ten nosik. Nam u maleho, kdyz byl miminko, hodne pomahal. Pokud nemate teplotu, tak bych doktorku zatim neresila. Az kdyztak zitra teda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
7.2.16 09:15

Libenar

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62122
7.2.16 09:17

@simka0 skoc do lekarny, ten Libenar bude jeste lepsi a jinak holky radi dobre

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9719
7.2.16 09:18

@simka0 používali jsme Libenar preventivně každý den, vždy jsem stříkla a zbytek vyhodila, tak mi to řekla doktorka, prý se v tom zbytku můžou usadit bakterie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
7.2.16 09:18

Jinak naše B chrčel do snad 10m, prý úzký trubky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
7.2.16 09:25

Děkuju :hug: Zkusím ten Libenar a tu mokrou plenku. K doktorce máme stejně zítra se jet nahlásit.
Ještě se mu udělal na tvářičce a pod paží takový puchýř, ale splasklý, s tím máte někdo zkušenost co by to mohlo být?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9733
7.2.16 09:35
@Bejbyy píše:
Jinak naše B chrčel do snad 10m, prý úzký trubky

Tím to taky může být nebo to může dělat nedovyvinuté měkké patro. Ale zvlhčením nosní sliznice se každopádně nic nezkazí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11625
7.2.16 10:31

Miminka chrochtají :-) nemusí mít žádný problém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
20.2.16 08:14

Ahojky holky, můžete mi poradit. Máme 5 ti měsíčního chlapecka a uz tak týden máme velkou rýmu, spí krasne akorát tak 2× za noc musíme odsavat odsavackou na vysavač, vše je v pohodě akorát maly před tím krásné brblal a teď už ne a když se smál tak na hlas a teď uz když si hraném nebo čteme či zpívané tak směje má radost, ale už nevydá skoro ani hlásku.. :,( myslíte nemohli jsme mu tam tim odsáváním něco poškodit? Díky za odpověď Zbynek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama