Ucvrnkávání plodové vody?

Anonymní
2.7.13 09:34

Ucvrnkávání plodové vody?

Potřebuju se zeptat, co se mi vlastně děje :mrgreen: Jde o to, že jsem v 35tt a už pár dní pozoruju na kalhotkách mokré kolečka ale moč to není, občas je to s příměsí jakoby bílého výtoku. Ale od včerejšího večera a kort dnes ráno uplně vždy cítím jakoby „vyšplouchnutí“ a je to vodové a lehce bílé (nikoli husté) Může to být plodovka a raději mám plašit s porodnicí? A nebo je to na konci těhu takovýhle jev uplně normální?? Děkuji za radu…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.7.13 09:39

Mam to same a plodovka to neni, proste jen nejaky vytok, pry je to v tehotenstvi normalni.

• Citovat
  • Nahlásit
JayLee
2.7.13 09:39
@Anonymní píše:
Potřebuju se zeptat, co se mi vlastně děje :mrgreen: Jde o to, že jsem v 35tt a už pár dní pozoruju na kalhotkách mokré kolečka ale moč to není, občas je to s příměsí jakoby bílého výtoku. Ale od včerejšího večera a kort dnes ráno uplně vždy cítím jakoby „vyšplouchnutí“ a je to vodové a lehce bílé (nikoli husté) Může to být plodovka a raději mám plašit s porodnicí? A nebo je to na konci těhu takovýhle jev uplně normální?? Děkuji za radu…

Já jsem taky tak plašila z tohohle samyho a jela hnedka do porodnice, tam mi řekli, že je to v tomhle tt normální a ze to nejspis plodovka nebude a dali mi vložku a udělali test - samozrejme to plodovka nebyla takze me poslali domu ale taky jsem si nebyla jista :kytka: stacilo pšíknout, nebo vic zakaslat a ucikavala jsem mokry kolecka presne s tim jak popisujes :kytka:
Pokud si nejses jista, tak si tam klidne sjed pro klid duse :pankac: ale dle me to bude tohle same :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1855
2.7.13 09:42

Je to tim jak je hodne prokrvená sliznice a vůbec nic to neznamená. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29440
2.7.13 10:07

Bude to výtok. Já tohle mám celé těhotenství, teď u druhého ještě víc jak u prvního a teď, co jsem se začala pomaličku otevírat (jsem 38tt.), je to teda obzvlášť síla. Měním intimku X-krát za den, protože mám mezi nohama pořád mokro - výtok a kaluž okolo. Můžou za to prosáklé sliznice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4228
2.7.13 10:15

Ahoj bude to ten výtok (pokud si ale nejsi jistá, tak zajeď na kontrolu) já ho taky měla a to pořádně, v porodce udělali test na plodovku, ten jí neprokázal.

Gabi…už to máte za pár! Přeji krásný a rychlý porod. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29440
2.7.13 10:16

@hvězdička25 Děkuju! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1097
2.7.13 10:21

U me to bylo tesne pred porodem.Mela jsem kontrakce 3 noci a 2 dny, po 1 noci a 1 dnu, kontrakce bylio vzdy jen kazde 10 min, ale jak pisete Vy, jako by trochu ucurala, ale vim na jisto, ze to jsem necurala, a ten vytok byl bily mazlavy, divnr mi bylo, Jeli vecer do porodnice, proc kontrace tak dlouho, neposouva se to a hlavne, ze ta plodovka. neskontrolovaly mi plodovku, jen to, ze nerodima a poslali me dom.Az na druhou noc po tomhle jsem porodila, a to kontrakce byli porad stejne a stejne „ucuravani“,jen ze jeste belejsi. Dojeli my do porodnice, pry jsem uz otevrena na 3 cm, za 5 hod mala se narodila.ale mela sepsi-otrava. nejspois otrava krve, nic mi nikdo nerekl, ale snazili se prepsat papiry, rekli vse na me, ze ja to vse zanedvbala, mala byla 9 dnu na infuzich mezi zivotem a smrti, az po podani plazmy se zacal stav zlepsovat, coz take nemuselo.Tak ze-kdyby Vas poslali dom zpet-chtejte to pisemne od nej, ze berou veskerou zodpovednost na sebe, a veskere kontroly provedly!!!Jo, Bylo to ve Vyskove.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat