Suchá pochva a další těhotenství

Anonymní
2.7.13 07:38

Suchá pochva a další těhotenství

Moc se omlouvám za anonyma :oops: :oops: :oops:.
Potřebuji radu, nebo slyšet vaše zkušenosti. Jsem přes rok po porodu (velké poporodná rány a šití), a snažíme se o druhé miminko. ALE, od porodu jsem dole pořád suchá, během předehry téměř vůbec nevlhnu (dřív jem s tím opravdu problém neměla ;) ). Bez velkého množství lubrikantu není pohlavní styk možný. Jde mi o to, zda velké množství lubrikantu nemůže znemožňovat početí :?:. Zda to v době ovulace nezmění prostředí, které spermie pro své přežití potřebují? Možná mám zbytečené starosti :oops:, ale mám svůj věk, a druhé miminko chceme co nejdříve.

Předem děkuji :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11626
2.7.13 07:42
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
2.7.13 07:43

Tak si kupte ten proseed či jak se to jmenuje a máš po starostech ;) Jak dlouho se snažíte? Nekasala bych si kalhoty, jestli je brod daleko, pár měsíců bych zkoušela normálně a pak bych se nakrkla a koupila ten lubrikant podporující početí (a jak se znám, než by mi dorazil a stihla bych ho použít, tak bych byla v tom :twisted: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2748
2.7.13 07:45

Lubrikační gel pokud není spermicidní( to by na něm bylo uvedeno) nemá na spermie vliv. Lékaři doporučujív případě chtěného těhotenství koupit bez vůní. Jinak existují lubrikační gely, které by měly dokonce otěhotnění pomoct ale cena je nesrovnatelně vyšší než u klasických lubr. gelů. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.13 07:45
@Veveruska87 píše:
Co zkusit něco takového
http://www.prozdravi.cz/…-poceti.html?…

Minule jsme používali CONCEIVE PLUS a nepomohl, pak jsem jej jeden měsíc nepoužívala, a otěhotněla jsem :palec:, takže s podobnými lubrikanty nemám moc dobrou zkušenost :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.13 07:50
@Gladys píše:
Tak si kupte ten proseed či jak se to jmenuje a máš po starostech ;) Jak dlouho se snažíte? Nekasala bych si kalhoty, jestli je brod daleko, pár měsíců bych zkoušela normálně a pak bych se nakrkla a koupila ten lubrikant podporující početí (a jak se znám, než by mi dorazil a stihla bych ho použít, tak bych byla v tom :twisted: )

Teprve začínáme, ale je mi dost let, takže se bojím ztrácet několik měsíců. Jde mi spíš o to, zda by obyčejný lubrikant mohl měnit vnitří prostředí, které spermie potřebují k přežití při čekání na vajíčko ;)?
DR i říkal, že se ta moje suchost může během let zlepšit, ale není mi 20, abych čekala až se tak stane :D.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat