Mohla jsem otěhotnět?

2.7.13 07:27

mohla jsem otehotnet?

Ahoj holky, o vikendu se mi s pritelem stala,,mensi,, nehoda. Udelali jsme si pekny vecer, vinko, sampansky a pak doslo na sex. Udelal se mi na bricho a pak me vyprstil. Otazka zni: Je mozne, ze otrel ruce o spermie co jsem mela na brise a pak me prstil, ze mi je tam prenes a mohl me oplodnit? Podle vypoctu, jsem den po te mela plodny den..Cetla jsem, ze spermie na vzduchu ziji az hodinu, proste dokud nezaschnou, ale nevim zda je mozne takto otehotnet :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64453
2.7.13 07:28

@kopretinka87 možné je to vždycky, když je sex, ale pravděpodobnost je malá :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.7.13 07:29

Hodně malá pravděpodobnost :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6049
2.7.13 07:31

@kopretinka87 Co bych dala za takový pěkný víkend. ;) Vůbec bych se nestrachovala. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
2.7.13 07:36

@kopretinka87 udelal se ti na bricho? Takže přerušovanej sex? Tak toho bych se bála vic, než toho, že ti je tam zanesl prstama :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17563
2.7.13 07:38
@wery85 píše:
@kopretinka87 udelal se ti na bricho? Takže přerušovanej sex? Tak toho bych se bála vic, než toho, že ti je tam zanesl prstama :nevim:
:pankac: :pankac:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
2.7.13 07:40

Riziko je, že ti tam zanesl spermie penisem :jazyk:

Pokud by si vyráchal prsty ve spermatu, tak ano, mohla bys otěhotnět i z toho. Ale jinakje tucelkem dost dětí, kdy si tatínkové dávali pozor, nohy jim neujeli a stejně jsou tatínkové :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.7.13 07:43

@Gladys :mrgreen: chlapi jsou asi amatéři :-). My máme přerušovanej sex už 5 let a nikdy se nehoda nestala. Máme dvě plánované děti hned na poprvé, co jsme chtěli dítě :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
2.7.13 07:46

@Kopretinkaobecna spíš bych řekla, že někomu se uvolňuje do těch kapiček před ejakulací víc spermií a někomu méně. A dokud tak ženská nepočne, tak se to nezjistí :lol: Možná bude i záležet, jak má který chlap vytrénované svaly pánevního dna, četla jsem, že když opravdu hodně, tak jde ejakulace zadržet úplně a orgasmus proběhne 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64453
2.7.13 07:46
@Kopretinkaobecna píše:
@Gladys :mrgreen: chlapi jsou asi amatéři :-). My máme přerušovanej sex už 5 let a nikdy se nehoda nestala. Máme dvě plánované děti hned na poprvé, co jsme chtěli dítě :-).
:mrgreen: naši přerušovali celej život a maj jen 2 děcka a plánovaný ;) kdo umí, ten umí ;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22509
2.7.13 08:06

Znama z emimina takhle otehotnela a v dubnu se jim narodil chlapecek. takze to jde, ale pravdepodobnost je mala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.7.13 08:11

@Gladys ano, můj chlap, když ještě nechce, tak mu to jde zadržet docela dlouho :-). nebavili jsme se teda o tom, že dosáhl někdy orgasmu a ejakulace ne, ale asi je všechno možné.
měla jsem ale i přítele, který byl do minuty hotový a byl konec, nedokázal to ovládnout.

Ale asi to sem nepatří.

Zakladatelko, myslím, že to bude opravdu v pohodě, pravděpodobnost je malá.-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17718
2.7.13 08:23

Já tak otěhotněla, ale teda úmyslně :mrgreen: ;) manžel to hodil na břicho, nevěděl, že mám plodné dny, tak jsme to tam vrátili a máme naši holčičku :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29440
2.7.13 08:34

Tak pravděpodobnost je malá, ale je. Ona příroda je mocná čarodějka. Jinak jak už zaznělo, spíš bych se víc bála těhotenství ze sexu bez kondomu obecně, protože někteří chlapi vylučují sperma už mnohem dříve v „kapičkách lásky“, né rozhodně až jen z výstřiku. My takto zřejmě počali druhé dítě. :mrgreen:

Příspěvek upraven 21.06.16 v 13:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.7.13 08:40

@viky23 jako ze ste si to tam dala umyslne z bricha do pochvy jo :D my uz jedno ditko mame, stare rok a pul, a dalsi zatim neplanujem, ale kdyby se tak stalo, tak by mi to ani moc nevadilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat