Udělat test? Zpoždění MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.19 18:20
udelat test? meskani ms

Ahoj holky. Minuly mesic (1.8.) jsem dostala ms o 5 dni driv,(mela jsem ji dostat 5.),jinak do te doby byla pravidelna. ted cekam dalsi ms, pocitala jsem s tim, ze uz bych ji mela mit ale jeste furt nic. v den ms mam vzdy sileny bolesti bricha takze poznam kterej den ji mam dostat. takze poslední ms jsem dostala pred 35 dny. myslite, ze bych mohla byt tehotna? popripade kdy udelat test? vsem diky za vase nazory a odpovedi :)

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 12208 příspěvků 04.09.19 18:24

A měla jsi nechráněný styk? Pokud ano tak těhotná samozřejmě být můžeš. Test bych klidně udělala hned, v době vynechane ms už bývá spolehlivý výsledek.

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 04.09.19 18:26

Takze si ji mela dostat 5.8., to neni nic neobvykleho, te to dostanes drive nebo pozdeji. Jak mas dlouhy cyklus? Tedy kdyz to mas pravidelne. A jestli by jsi mohla byt tehotna fakt nikdo netusi. Podle jedne nepravidelne ms bych se fakt neridila. Kdy by tedy melo nastat spozdeni? A test si udelej kdy chces :nevim:

Reaskiller
Kelišová 6186 příspěvků 04.09.19 18:27

Udelej test a mas jasno ;) ted uz by mohlo byt pomerne jasno bych rekla..

migmina
Kecalka 306 příspěvků 04.09.19 18:55

To mame vedet jak? zitra je 5 tak to budes mit stejne jako predtim.po 5 pokud to nedostanes tak udelej test.ale jeste pred tim si precti pribalak at nezakladas zbytecnou diskuzi :nevim:

splendis
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 04.09.19 19:21

To jsou otázky pořád :nevim:

Kajka9
Kelišová 5773 příspěvků 04.09.19 19:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Minuly mesic (1.8.) jsem dostala ms o 5 dni driv,(mela jsem ji dostat 5.),jinak do te doby byla pravidelna. ted cekam dalsi ms, pocitala jsem s tim, ze uz bych ji mela mit ale jeste furt nic. v den ms mam vzdy sileny bolesti bricha takze poznam kterej den ji mam dostat. takze poslední ms jsem dostala pred 35 dny. myslite, ze bych mohla byt tehotna? popripade kdy udelat test? vsem diky za vase nazory a odpovedi :)

Test si udělej a uvidíš…

Reaskiller
Kelišová 6186 příspěvků 04.09.19 19:34

Holkyyyyyyy @migmina @splendis dyt se jen pta :) snad Vas to nepohorsuje.. :lol:

Kačus82
Echt Kelišová 7691 příspěvků 04.09.19 21:27

Ja si teda uprimne myslim, ze jestli mas pravidelny nechraneny pohlavni styk, tak tehotna byt klidne muzes. Drzim palce :mavam:

Safrik
Ukecaná baba ;) 1555 příspěvků 05.09.19 01:30

Udelej test a mas jasno. Do delohy Ti nevidim :lol:  ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.19 08:28

:zed: takze to dopadlo takto

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.19 08:30

Nevim, zda se zobrazi obrzek, ale precejen tam je i ta druha carka ale slabsi

Váš příspěvek
Reklama