MS a přitom slabá, hodně slabá druhá čárka?

12
20.11.15 23:13

Udivující se...

Zdravím,
je možné mít MS a objevovat se slabá, hodně slabá druhá //?
Myslíte, že i přes to by to mohlo být těhu? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12
20.11.15 23:17

MS necelé 3 dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
20.11.15 23:28

Proc testujes, kdyz mas ms? Muzes byt stejne tak tehotna jako to muze byt zpusobene rannym potratem, kdy hcg jeste nekleslo. Za par dnu bych udelala dalsi test a podle toho bych se zaridila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
930
21.11.15 00:11

Ano je to možné, moje dvě zpožděné MS, mi spinkají vedle v postýlkách… u prvního syna jsem zjistila těhotenství až v devátém týdnu, u druhého, jakmile mě začali zase bolet prsa… (a opět jsem měla slabou ms)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
21.11.15 00:35

Testuji, protože moje MS je neobvyklá. A prostě nezdá se mi to. Je silnější a bolesi jen v první noc a půlku dne, pak to přestalo.. Teď opět po 2 dnech a něco malinko nemenstuuji. Prostě vím, že to není normální. Jinak každý měsíc bohuzel se kacim takovou bolesti, až to není možné. Udělám si těhu test ještě tedy tak po 2 dnech a to ode dneška.
Já jinak takové věci nepozoruju, ale tohle je pro mne opravdu neobvyklé. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
21.11.15 00:37

Tak se tedy omlouvam, že se radim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3159
21.11.15 03:32

Výjimečně jsem měla slabou MS, nezvyklou. Test mi vyšel pozitivně. Několikrát za sebou. Je to už dávno. Nakonec se MS rozběhla ve velkém. :nevim: Tehdy jsem brala HA.
Teď nechci šířit fámy!!! Ale dávněji (tehdy, kdy se mi to stalo) jsem četla, že u HA je to normální, že třeba došlo k oplození, ale zároveň i k potratu, protože HA nedovolí usídlení vajíčka, protože děloha ztvrdne nebo co? :think: Moc si to nepamatuji, ale něco na tento způsob to bylo, citovat slovo od slova nebudu. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11694
21.11.15 04:03

Je to mozne, nektere zeny krvaci i pri tehotenstvi…ja to tak nemela, ale mamka se mnou jo…uvidis, jak se to bude vyvijet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
21.11.15 06:47

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 21:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10638
21.11.15 07:59

Tak mozne to je, je hodne clanku o tom, ze muzes mit v tehotenstvi menstruaci. Uprimne me by ani nenapadlo se testovat, kdybych to dostala :) Kazdopadne at to dobre dopadne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35298
21.11.15 08:00

@Bobulan ´mozna prave prodelavas ranny potrat, ja bych to teda radeji vedet nechtela a testovala, az kdyby se mi neco nezdalo po skonceni. Nebo kdybych treba delala v radiologickem provozu, nebo brala leky etc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama