Uhnízdění

134
5.6.17 17:35

uhnízdění

Ahoj holky. Vim ze je tady toho spousta ale jsem v praci a po pravdě nemam čas ani se me moc nechce to hledat. Snažíme se o miminko a dnes dopoledne jsem mela na záchode na toaletaku ve vytoku jakoby cerveny krvavy nitky, ale jen jednou.pak jsem to uz nezpozorovala. Desne me boli v podbřišku. Myslite ze se jedna o uhnizdovani? Nikdy jsem to nemela. A ani nevim jestly ma v podbřišku takhle bolet. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1758
5.6.17 17:44

@OtcePav Také jsem to tak měla, týden před očekávanou MS, která nedorazila. :palec:
Držím palce :) :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
857
5.6.17 18:49

Já neměla krvácení při uhnizďování vůbec žádný, ani špinění. Až asi 16 dní po oplodnění jsem koukala na // jak péro z gauče. Vrátili jsme se zrovna z hor z lyžovačky a tam mi bylo báječně, takže u mě příznaky vůbec žádný, ale často to prej bývá, jak píšeš. Tak držím palce!!! :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
5.6.17 19:01

Ja uz jedno dite mam ale tohle neznam. U prvni jsem nezpozorovala vubec nic. Jeste jsem zapomela napsat ze jsem 7 DPO. Nejak me nejdou do hlavy ty křeče v podbřišku-to je normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
5.6.17 19:18

Tohle jsem měla taky, dodnes nevím, jestli to bylo uhnizďování, ale ten měsíc už menstruace nepřišla…Jinak jsem nikdy mimo nešpinila, bylo mi to divné, ale objevilo se to už asi 2.-3. DPO, což nevím, jestli je z biologického hlediska vůbec možné :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.17 09:12

Ahoj holky. Jsem nějak 3 den po „oplodnění“ a dostat to mám až za týden a teď ráno se vzbudím a krvácela jsem trošku. Snad to bude to uhnizdovani a ne MS :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama