Pupínek pod stydkým pyskem

Anonymní
1.3.21 02:00

''uhr'' pod pyskem

Ahojky, mám jeden takový problém… jsou to asi dva týdny co se mi objevil uhr pod pravým pyskem, jenže nevím jak to přesněji popsat, protože to uhr není… ani mě to nebolí, bolelo mě to ze začátku tak jsem myslela že se mi tam dělá uhr… ale nejde to ani vymáčknout, prosím o radu…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3704
1.3.21 07:30
@Anonymní píše:
Ahojky, mám jeden takový problém… jsou to asi dva týdny co se mi objevil uhr pod pravým pyskem, jenže nevím jak to přesněji popsat, protože to uhr není… ani mě to nebolí, bolelo mě to ze začátku tak jsem myslela že se mi tam dělá uhr… ale nejde to ani vymáčknout, prosím o radu…

To bude zarostlý chlup. Budeš asi muset počkat, až jakoby vyhnisá v beďar a pak to v pohodě vymáčkbeš a chlup vytrhbeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 07:34

Mela jsem neco podobneho a byl to nakonec genitalni opar. Nejdriv nevedeli ani v nemocnici na pohotovosti (byla jsem o vikendu). Mela jsem vyplachy Rosalginem a sedaci koupele v hypermanganu (toho bylo jen par zrnecek do vody, strasne vysusuje). Pomohlo to. Rozhodne si ale nic neordinuj sama a zajdi na gyndu! Muzes to mit cokoli, jen mi to pripomnelo muj problem. (Anonym nebo smazat)

Ja to mela ze stresu (stavba), moc nespala (dceri rostly zuby a kojila jsem do toho jeste) + zanet v prsu. Vse se seslo a ja byla oslabena - aspon to rikala dr. Takze zvysit davky betaglukanu, vitaminu a hodne spat.

• Citovat
  • Nahlásit
2125
1.3.21 07:35

Bud zarostly chlup, nebo treba by to mohla byt i condilomata..zbytecne do toho nestourej, sleduj, jestli se jich neobjevi vic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2125
1.3.21 07:37
@Anonymní píše:
Mela jsem neco podobneho a byl to nakonec genitalni opar. Nejdriv nevedeli ani v nemocnici na pohotovosti (byla jsem o vikendu). Mela jsem vyplachy Rosalginem a sedaci koupele v hypermanganu (toho bylo jen par zrnecek do vody, strasne vysusuje). Pomohlo to. Rozhodne si ale nic neordinuj sama a zajdi na gyndu! Muzes to mit cokoli, jen mi to pripomnelo muj problem. (Anonym nebo smazat)Ja to mela ze stresu (stavba), moc nespala (dceri rostly zuby a kojila jsem do toho jeste) + zanet v prsu. Vse se seslo a ja byla oslabena - aspon to rikala dr. Takze zvysit davky betaglukanu, vitaminu a hodne spat.

To te ale bolelo ne? Ja na to docela trpim a vzdycky to boli a vetsinou za tyden i driv je pryc.. samozrejme to muze mit ruznou podobu, jen si neumim predstavit, ze to neboli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12096
1.3.21 07:52

Muze to byt ucpaba žláza nech to být

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 07:58
@Melodie91 píše:
To te ale bolelo ne? Ja na to docela trpim a vzdycky to boli a vetsinou za tyden i driv je pryc.. samozrejme to muze mit ruznou podobu, jen si neumim predstavit, ze to neboli

Popravde prave skoro vubec :nevim: ja teda mela kdysi i pasovy opar na tele a taky vubec nebolel, jen to svedilo (a vysev byl siroky a dlouhy pres pul tela). A to jsem fakt celkem bolestinek :lol: Tohle fakt temer nebolelo, jen to bylo neprijemny a hlavne jsem si to nahmatla, pak se podivala a resila, hezke to nebylo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 08:52

@Kockazvysocan děkuji za radu, je mi teprve 14, tak asi počkám pár dní, jak se to bude vyvíjet..

• Citovat
  • Nahlásit
1392
1.3.21 12:09

Tak bud´chloupek nebo to může být opar. A ten by se měl zaléčit a počkat se stykem at´ nenakazíš partnera

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat