Úklid domácnosti, firma Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ajaxxx
Stálice 51 příspěvků 15.11.14 15:15
Úklid domácnosti

Ahojky mamky, prosím doporučte mě Úklidovou firmu z Prahy, kterou máte již vyzkoušenou. Chtěla bych tatkovi dát k vánocům poukaz na generální úklid kuchyně, je už sám a za ty roky je kuchyň poznamenaná životem chlapa :o))).
Popř. kdyby jste věděli i o firmě na Praze východ jednou pro mě, tak budu taky moc ráda!!! děkuji :o))

Reakce:
Eny.x
Závislačka 3144 příspěvků 15.11.14 15:20

@Ajaxxx Rodinavpohode.cz :palec: dělají všechno možná od hlídání děti, vaření až po úklidu :potlesk:

Babišovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 15:25

@Ajaxxx a neurazí se? taťka by mě asi hnal :D

LaManka
Kecalka 315 příspěvků 15.11.14 15:25

V pořadu Sama doma byla paní z firmy Domestica, ale když koukám na ty ceny, tak ta Rodinavpohode, co psala @Eny.x, je levnější, tak jestli má i dobrou osobní zkušenost, tak fajn.

Eny.x
Závislačka 3144 příspěvků 15.11.14 15:28

@LaManka Já s nimi byla velmi spokojena, kdykoli se mi něco nelíbilo, hned jsme řešili nápravu a byli ochotní :dance:

Aklama
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 15.11.14 15:46

Tahle firma dokázala v zaneseném špinavém bytě zázraky, přitom rozumná cena, ochota. Uklízeli muži a jeli rychlostí blesku. Úklidová firma Kylie http://www.uklidovy-servis.eu/

Ajaxxx
Stálice 51 příspěvků 15.11.14 16:05

No tatka bude stopro nadávat ale mě už nebaví mít několik domácností, musim uklízet furt doma a když jedu k němu se synem a ted jsme opět těhu, tak uklízím i tam, ale jak roky přibývají, tak bordel se horší a mě už to neba! Prostě tam chybí ruka ženský. Když jedu na chalupu nemam skoro místo na sednutí. Tak sem si řekla, než utrácet za hovadiny a at je uraženej, tak mu to zaplatím a třeba nakonec zjistí, že bude rád, když mu tam někdo bude jednou za čas chodit a umeje to tam :o)))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.16 16:27

Ahoj,
obnovuji diskuzi… můžete prosím doporučit spolehlivou úklidovou firmu v Praze?

s-l-u-n-e-c-n-i-c-e
Kecalka 215 příspěvků 26.01.16 18:03

Firma lepší úklid. Kldině napiš soukromě, dám Ti kontakt…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >