Úkol z ikt

2
11.5.20 10:42

Úkol

;)

Příspěvek upraven 11.05.20 v 11:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1656
11.5.20 11:17

Asi bych to udělala takto ;) U vstupu a výstupu mají být kosodelniky, ostatní jen obdélníky, Smotala jsem to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5464
11.5.20 11:18

@Leonkaaa Opravdu očekáváš, že ti tady někdo vypracuje úkol? Návodů k tvorbě vývojového diagramu jsou na internetu spousty, tak si poraď. Úkoly jsou od toho, aby se studenti naučili to, co umět mají.
Nemoc? No a co? Nikdy jsem své děti neomlouvala, že nemůžou udělat úkol z důvodu nemoci. Naopak mají mít děti udělané vždy to, co dělají ostatní ve škole. Je to běžná praxe. Tak se na paní učitelku nerozčiluj. A pokud jsi jí psala stejným stylem, jako jsi psala sem, tak se divím, že ti nedala ještě i úkol z gramatiky. Takže ať už jsi maminka :think: nebo studentka, poraď se s učebnicí nebo strýčkem Googlem. A jako večerní četbu bych doporučila pravidla českého pravopisu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16743
11.5.20 11:23
@tterka píše:
@Leonkaaa Opravdu očekáváš, že ti tady někdo vypracuje úkol? Návodů k tvorbě vývojového diagramu jsou na internetu spousty, tak si poraď. Úkoly jsou od toho, aby se studenti naučili to, co umět mají.

Jak vidíš, vypracuje - viz příspěvek výše :roll:

Taky to nechápu… kdyby chtěla radu, vysvětlit, čemu nerozumí nebo co nezná… ale takhle… holt, každý to vzdělávání dětí vidí jinak :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5464
11.5.20 11:29
@BohunkaP píše:
Jak vidíš, vypracuje - viz příspěvek výše :roll:Taky to nechápu… kdyby chtěla radu, vysvětlit, čemu nerozumí nebo co nezná… ale takhle… holt, každý to vzdělávání dětí vidí jinak :zed:

Taky koukám jako blázen. Ani vlastním dětem nevypracovavám úkoly, jen poradím a hlavně je učím, aby si uměly informace vyhledat. I přesto, že by kolikrát bylo mnohem jednodušší to za ně udělat. Ale tím se nic nenaučí :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11333
11.5.20 11:30

@BohunkaP tak jestli tomu rozumí jako koza petrželi, tak by jí rada nebyla asi k ničemu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16743
11.5.20 11:38
@boball píše:
@BohunkaP tak jestli tomu rozumí jako koza petrželi, tak by jí rada nebyla asi k ničemu :nevim:

Jestliže někdo dovede založit diskusi a vložit fotku na internet, tak zcela jistě taky dovede zadat do Googlu heslo „vývojový diagram“. Už podle prvního odkazu, který vyjede, by jej (s takto podrobně popsaným zadáním) zvládla vypracovat i cvičená opice, to se na mne nezlob. To není o neporozumění, to je o lenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11333
11.5.20 11:42

@BohunkaP Možná,ale dobrá duše se našla, tak pro dnešek vystaráno. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16743
11.5.20 11:45

@boball, přesně tak, účel splněn, maminka úkol zařídila… :zed:
Některých dětí je mi fakt líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
11.5.20 11:51

@Janee19 dekuji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.5.20 12:36

Myslim si že tohle píše nějaká studentka spíš než maminka :think: Moje děti si úkoly dělají sami (Ema 15, Peta 17) je jasný že si to hledají i na google a nikdy nevíš jestli by je nenapadlo takováhle věc taky jako tady slečnu, napsat si na emimino a někdo ji to tady udělá, já být její maminka tak by viděla tóčo :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat