Ukončení těhotenství

Anonymní
20.8.20 19:27

Ukončení těhotenství

Ahoj. Prosím, nezlobte se, vím, že na to každá máme svůj názor, každá jsme se k tomu rozhodla z různých důvodů. Ale potřebuji zkušenosti těch, které šly za svým gynekologem a řekly mu, že chtějí ukončit brzké těhotenství. Největší hrůzu mám právě z tohohle.. setkaly jste se s nějakým arogantním chováním, promluv do duše apod.? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7046
20.8.20 19:33

Profesional by neměl reagovat nijak, jen tě instruovat jak postupovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31708
20.8.20 19:35

On nesmí reagovat nijak. Pro ně je to shluk buněk v té chvíli. Může s Tebou zvážit případná rizika.
Nepredstavuj si nějaké přesvědčování jak ve filmech a seriálech. Musí zůstat naprosto nestranny a respektovat Tvé důvody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2604
20.8.20 19:37

Největší hrůzu máš na tom všem z toho, že se na tebe doktor ošklivě podívá a třeba ti i něco řekne (příkladmo o antikoncepci)? Super priority. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31708
20.8.20 19:42
@MrsNorris píše:
Největší hrůzu máš na tom všem z toho, že se na tebe doktor ošklivě podívá a třeba ti i něco řekne (příkladmo o antikoncepci)? Super priority. :dance:

Ani toto by u dospele ženy neměl řešit sám od sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.8.20 19:42

Lékař ti napíše zprávu, možná tě poučí o možných rizicích a to je celé. Nebudeš ani první ani poslední.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.8.20 19:44

Možná se tě zeptá, jestli si to nechceš rozmyslet… Tak mu řekneš, že jsi rozhodnutá a bude to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4855
20.8.20 19:47

Neřekne ti nic, neboj se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5886
20.8.20 19:48

Mám zkušenosti pouze s ukončením těhotenství z důvodu VVV. Nesetkala jsem se ani náznakem s jiným než profesionálním přístupem. Zeptali se mě na mé rozhodnutí a dál už se jen řešilo kdy, kam, co…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 19:51
@Anonymní píše:
Ahoj. Prosím, nezlobte se, vím, že na to každá máme svůj názor, každá jsme se k tomu rozhodla z různých důvodů. Ale potřebuji zkušenosti těch, které šly za svým gynekologem a řekly mu, že chtějí ukončit brzké těhotenství. Největší hrůzu mám právě z tohohle.. setkaly jste se s nějakým arogantním chováním, promluv do duše apod.? Děkuji.

Když mi bylo 20 let, tak sem zákrok podstoupila. Lékařka to nijak nekomentovala, to by měl být profesionální přístup :) Neboj se, vše bude dobré :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 19:52
@Anonymní píše:

Kdyz jsem nechtěně otěhotněla, nechala jsem se vyšetřit, těhotenství potvrdit a gynekoložka se jen zeptala, jestli je to chtěné nebo ne. Řekla jsem, ze ne, nehnula brvou, předala instrukce, nashledanou. Trošku nepříjemné to bylo v nemocnici, ale ani tam nikdo nic nekomentoval.

• Citovat
  • Nahlásit
783
20.8.20 19:54
@MrsNorris píše:
Největší hrůzu máš na tom všem z toho, že se na tebe doktor ošklivě podívá a třeba ti i něco řekne (příkladmo o antikoncepci)? Super priority. :dance:

Sám od sebe jí teda nemá říkat nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 20:14
@Anonymní píše:

Ahojky a proč jdeš na ukončení těhu? Já taky chtěla šla pro zadanku k dr a když mi v nemocnici dělaly utz a viděla to mimi tak sem se rozbrecela a utekla ven a ten den sem jim pak volala že sem si to rozmyslela že si mimi nechám

• Citovat
  • Nahlásit
5083
20.8.20 20:26

Neřekne nic. Mám 3 děti a u každého se mě ptali, zda je to, že jsem těhotná, pro mě dobrá nebo špatná zpráva. Až se mě to trochu dotklo, že si myslí, že chci na potrat, když to říkám s úsměvem :roll: Přitom se známe od mé puberty :mrgreen: no, nic. Je to jak kdyby ses styděla jít k zubaři, že máš kaz. :nevim: Naprosto to ten gynekolog nebude řešit, je to denní chleba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16824
20.8.20 20:34
@mau-mau píše:
Neřekne nic. Mám 3 děti a u každého se mě ptali, zda je to, že jsem těhotná, pro mě dobrá nebo špatná zpráva. Až se mě to trochu dotklo, že si myslí, že chci na potrat, když to říkám s úsměvem :roll: Přitom se známe od mé puberty :mrgreen: no, nic. Je to jak kdyby ses styděla jít k zubaři, že máš kaz. :nevim: Naprosto to ten gynekolog nebude řešit, je to denní chleba.

Jj, mě to taky překvapilo, když se mě sestra při objednávání na ko ptala, jestli je to chtěné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama