Kdy další dítě po dvojčatech

Anonymní
20.8.20 11:45

Kdy další dítě po dvojčatech

Chtěla bych se zeptat hlavně maminek dvojčátek. Kdy jste měly další mimi?
Je mi 20 let a mám 18ti měsíční dvojčátka a s přítelem teď přemýšlíme nad dalším miminkem, tak by mě zajímal Váš názor. :lol: :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24043
20.8.20 11:54

Tak dvojčata nemám, a kdo v rodině má, tak má buď jen je, nebo je má jako nejmladší děti. Ale, mám dvě děti poměrně brzy po sobě (22 měsíců) a na třetí jsem si troufla až když měl mladší 6. Tři po sobě bych nedala. Ale znám holky co jo. A mají můj obdiv. Záleží na tom jaké děti jsou, jací jste vy jako rodiče, jakou máte pomoc třeba, jaké možnosti doma. Kamarádka má tři malé děti, a v domečku, teď jsou pořád venku, u bazénu, a zrovna říkala, že si neumí představit být teď s nimi ve městě, v paneláku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4283
20.8.20 12:07

@andelka83 je krásný, jak každej ten čas vnímá jinak. Taky máme první dvě děti od sebe 22 měsíců a nijak málo mi to nepřijde. Naopak, dle mě ideální. Třetí je od druhého necelé 3 roky a už mi to přijde hrozně moc.

Jinak abych odpověděla, dvojčata znam většinou jako jediné děti nebo jako nejmladší děti. Každopádně je to jen na vás. Tady na emiminu je tuším jedna paní co má dvojčata a další dítě hned po roce. Další, co má troje dvojčata snad po 2 letech, další, co má x dětí a mezi nimi dvojčata taky asi rok od předchozího dítěte… To fakt záleží jen na vás a na těch dětech pokud se jeví jako šikovné, pořídila bych další dítě co nejdřív. Pokud se jeví pomaleji nebo problémové, počkala bych, jak se to vyvrbi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24043
20.8.20 12:16

@chaela tak obecně se míň než 2 roky bere jako malý věkový rozdíl. Klukům je teď 8 a 10 a jsou jak dvojčata. Za mě byly první roky dost mazec. Tak proto bych si do toho další dítě netroufla mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10147
20.8.20 12:19

@chaela Mam to jako ty, prvni dve deti necele 2r a pak treti 3r od nich a prijde mi to jako propast. I kdyz ted jak je nejmladsi skoro 3.5r, tak se to zacina stirat. A mozna k dvojcatum je to jedno, byvaji si casto velmi blizko a pro treti muze byt problem k nim proniknout bez ohledu na vekovy rozdil :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16144
20.8.20 12:50

Kdybych měla ve 20 téměř dvouletá dvojčata, tak bych už nad dalšími dětmi nepřemýšlela, maximálně tak za 16 let :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6011
20.8.20 12:52

Můj názor? Užívala bych si dětí, s přítele udělala manžela a taky svého mládí. A třeba bych i nastoupila na čas do práce, což? ;)
Já mám mezi dětmi šest let a za mně super špic ideál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10147
20.8.20 13:00
@kve-tinka píše:
Můj názor? Užívala bych si dětí, s přítele udělala manžela a taky svého mládí. A třeba bych i nastoupila na čas do práce, což? ;)
Já mám mezi dětmi šest let a za mně super špic ideál.

Casto nad tim premyslim, jestli bych si ted radeji neuzivala zlateho stredniho veku se skoro dospelymi detmi. Jestli je takove terno mit deti pred 40 nebo jako „mladej, blbej, nic moc neresit“ - jako to mela generace nasich rodicu :think: - aspon tak to popisuje mamka. Mam tri jeste celkem male deti, 40 na krku, na jednu stranu jsem zajistena, na druhou stranu unavena :mrgreen:. Ale to by asi clovek musel zazit oboje a pak si ve tretim zivote konecne vybrat :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7917
20.8.20 13:03
@kve-tinka píše:
Já mám mezi dětmi šest let a za mně super špic ideál.

Ale no fuj, práce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
20.8.20 13:11
@Anonymní píše:
Je mi 20 let a mám 18ti měsíční dvojčátka a s přítelem teď přemýšlíme nad dalším miminkem, tak by mě zajímal Váš názor. :lol: :dance:

Až přijde čas, dej je do školky a jdi do práce a dodělej si vzdelání. Tak kolem 30 si pořiďte dítko pro potěchu. Pokud máš děti s milionářem, tak roď hned dal, je to tvoje zivobytí do budoucna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50416
20.8.20 13:15

To zalezi na tobe a manzelovi. Rano jsem jela kolem Zoo Lesna do obchodu.
Nejaka rodina tam mela na parkovisti asi 2r. holcicku a dvojcatka kolem 1r. a meli je poskladane v takovem tom kocarku za kolo. Hezka rodinka.
Ve tride mame 9r. dvojcata a sourozenec bude letos predskolak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24043
20.8.20 13:19
@Hobitka píše:
Casto nad tim premyslim, jestli bych si ted radeji neuzivala zlateho stredniho veku se skoro dospelymi detmi. Jestli je takove terno mit deti pred 40 nebo jako „mladej, blbej, nic moc neresit“ - jako to mela generace nasich rodicu :think: - aspon tak to popisuje mamka. Mam tri jeste celkem male deti, 40 na krku, na jednu stranu jsem zajistena, na druhou stranu unavena :mrgreen:. Ale to by asi clovek musel zazit oboje a pak si ve tretim zivote konecne vybrat :mrgreen:.

Moje mamka, i můj muž mají obojí. První dítě kolem 20, druhé 35. Obojí má něco. Moje spolužačka je už babička. Já mám 18 měsíčního prcka. Docela bych počítala s tím, že kdo má děti ve 20, tak ho další vlna dostihne časem. Jak budou vrstevnice rodit kolem těch 30.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
20.8.20 13:20
@Anonymní píše:
Je mi 20 let a mám 18ti měsíční dvojčátka a s přítelem teď přemýšlíme nad dalším miminkem, tak by mě zajímal Váš názor. :lol: :dance:

Myslím si že to záleží na tobě, jak to zvládáš a jestli se už cítíš na další dítě a taky teda manželovi. Jestli máte dost financí a tak dále

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50416
20.8.20 13:33

Muj muz a jeho sestry dvojcata jsou vsichni tri narozeni v jeden rok. On je zacatkem roku a sestry v prosinci toho roku. Narodily se o mesic driv. Tehdy nebyly UTZ. Ze ceka dve zjistila, az tesne pred porodem. Rikala, ze sedavali vsichni 4 v jedne ohradce. Kazdy v jinem rohu a probihalo krmeni zviratek :lol:.
Nebyl vyber. Proste tak se jim to tehdy povedlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5628
20.8.20 15:01
@Kelsey píše:
Muj muz a jeho sestry dvojcata jsou vsichni tri narozeni v jeden rok. On je zacatkem roku a sestry v prosinci toho roku. Narodily se o mesic driv. Tehdy nebyly UTZ. Ze ceka dve zjistila, az tesne pred porodem. Rikala, ze sedavali vsichni 4 v jedne ohradce. Kazdy v jinem rohu a probihalo krmeni zviratek :lol:.
Nebyl vyber. Proste tak se jim to tehdy povedlo.

Njn, kojení není antikoncepce. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama