Reklama

UM a prikrmy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 17.08.09 21:12
UM a prikrmy

Mam dotaz.Kolik vam vypije dite v 7 mesicich mleka? Mala dneska rano v 7hodin 240ml mleka po te mi vypila 150ml caje pak mela ovocnou presnidavku a opet asi okolo 150ml caje ve 2 mela maso zeleninovy prikrm okolo 5ovocny do vecera do sebe jeste dostala 200 ovocne hodne redene stavy a vecer mi vypila uz jen 200ml mleka na noc.V noci nepije.Coz mi prijde docela malo.Jenomze kdyz ji dam mleko tak mi zas odmitne svacinu.Jak jste to meli vy?Jo akdyz ji dam mleko po svacine tak mi pak blindi.

Reklama

Reakce:

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 17.08.09 21:31

Říká se, že do 1 roku 1 l mléka denně včetně všech mléčných výrobků, což je podle mě utopie … Od 1 roku prý 0,5 l.
Kluci v tomto věku měli ještě místo odpolední svačiny mléko, cca v 8-mi měsících bílý jogurt.
Mladší měl ráno max 150 ml mléka, pak ovocnou přesnídávku, oběd zelenina, svačina max 150 ml mléka, večer kaše cca 150 ml. Před spaním mléko nechtěl, někdy si dal v noci ještě 150 ml, víc nikdy nevypil. Je zdravý, nedostatekem určitě netrpěl a netrpí, fontanelu má zarostlou …

Martina

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 17.08.09 21:36

Takze skoro to co nase mala.K tem joogurtum za chvilku zacnem bylo mi receno od ukonceneho 7mesice- od nasi lekarky.Ale co kniha lekar to jiny nazor takze jogurt bude za par dni.Ale na to mleko jsem se neptala pac nase mala odmitala do patku jakoukoliv tekutinu.Akorat mleko chtela.Ale od vikendu docela dost pije.

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 17.08.09 21:53

Mně doktorka řekla, že mám hlídat, aby měl Sašík tak okolo 500 ml mléka za den - do toho se počítají i večerní kaše, jogurty atd.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 17.08.09 22:01

Tak to se tam vlezem.No mi teda nekasujeme.moc nejedou.

Emičkaaaaa
Povídálka 14 příspěvků 01.05.15 21:01
Bumbáme HIPP, jsou nám 4 měsíce

Bumbáme HIPP, jsou nám 4 měsíce, co má nyní holčička pít a „jíst“. :hug:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >