UM a prikrmy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 17.08.09 21:12
UM a prikrmy

Mam dotaz.Kolik vam vypije dite v 7 mesicich mleka? Mala dneska rano v 7hodin 240ml mleka po te mi vypila 150ml caje pak mela ovocnou presnidavku a opet asi okolo 150ml caje ve 2 mela maso zeleninovy prikrm okolo 5ovocny do vecera do sebe jeste dostala 200 ovocne hodne redene stavy a vecer mi vypila uz jen 200ml mleka na noc.V noci nepije.Coz mi prijde docela malo.Jenomze kdyz ji dam mleko tak mi zas odmitne svacinu.Jak jste to meli vy?Jo akdyz ji dam mleko po svacine tak mi pak blindi.

Reakce:

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 17.08.09 21:31

Říká se, že do 1 roku 1 l mléka denně včetně všech mléčných výrobků, což je podle mě utopie … Od 1 roku prý 0,5 l.
Kluci v tomto věku měli ještě místo odpolední svačiny mléko, cca v 8-mi měsících bílý jogurt.
Mladší měl ráno max 150 ml mléka, pak ovocnou přesnídávku, oběd zelenina, svačina max 150 ml mléka, večer kaše cca 150 ml. Před spaním mléko nechtěl, někdy si dal v noci ještě 150 ml, víc nikdy nevypil. Je zdravý, nedostatekem určitě netrpěl a netrpí, fontanelu má zarostlou …

Martina

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 17.08.09 21:36

Takze skoro to co nase mala.K tem joogurtum za chvilku zacnem bylo mi receno od ukonceneho 7mesice- od nasi lekarky.Ale co kniha lekar to jiny nazor takze jogurt bude za par dni.Ale na to mleko jsem se neptala pac nase mala odmitala do patku jakoukoliv tekutinu.Akorat mleko chtela.Ale od vikendu docela dost pije.

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 17.08.09 21:53

Mně doktorka řekla, že mám hlídat, aby měl Sašík tak okolo 500 ml mléka za den - do toho se počítají i večerní kaše, jogurty atd.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 17.08.09 22:01

Tak to se tam vlezem.No mi teda nekasujeme.moc nejedou.

Emičkaaaaa
Povídálka 14 příspěvků 01.05.15 21:01
Bumbáme HIPP, jsou nám 4 měsíce

Bumbáme HIPP, jsou nám 4 měsíce, co má nyní holčička pít a „jíst“. :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >