Umělé mléko HiPP 1

22.1.20 10:40

Umělé mléko HiPP 1

Ahoj holky, prosím vás mám takovou otázku syn má dva měsíce a dáváme umělé mléko od týdne (bohužel) zkoušeli jsme Nutrilon a hrůza nesedl mu. Teď máme hipp1 a úplně vše bez problémů ani jednou kolika nic ale jde o to že mi přijde že ho moc nezasyti a víc jak 120 on nevypije a hlasí se každé dvě hodiny na jidlo i vecer tak mě napadlo co takhle dávat na večer nějaké hutnější mléko? Nebo vydržet a počkat až bude moct dostat kaši na spaní? Děkuji a prosím žádné negativní komentáře mám první miminko a místo negativních odpovědi uvítám slušný názor a že mi poradíte, děkuji :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

475
22.1.20 10:45

@Kyticka611 Ahoj, my jsme Hipp zkoušeli také, ale nevyhovoval. Přešla jsem na Kendamil a paráda, zůstali jsme u něj, už máme pokračovací 2. Kaše na noc malé vůbec nesedla, bolelo ji bříško.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 10:49

@mili177 tak to nám právě vyhovuje dost ale jde mi o to že bych na noc zkusila dát nějaké hutnější..? Přes den bych nechala hipp to mi nevadí krmit každé dvě hodiny spíš jde o tu noc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
475
22.1.20 11:02

@Kyticka611 Mně se malá po Kendamilu budila třeba jen 1× za noc :P i jako malé miminko. Musíš zkoušet, každému vyhovuje něco jiného. Možná bych na tvém místě Kendamil zkusila, vyrábí se z plnotučného mléka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 16:44

Hipp zkoušen také asi 2m, ale nic moc. Máme teď Kendamil a rozhodně doporučujeme!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama