Peřinka zavinovačka - názor

Anonymní
22.1.20 09:06

Peřinka zavinovačka - názor

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda jdste nosily své mimiminka v peřince. Já normálně nosím bez, ale tchýni a mé mamce se to nelíbí. Prý to za nich tak být nemohlo a malému prý tím ničím páteř.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

PHV
1231
22.1.20 09:09

Bez peřinky (zavinovačky), syn to nesnášel.
Dcera zase jedině v tom.
Dej na to, co je příjemné mimču.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14326
22.1.20 09:11

Ja bych rekla, ze je to o zvyku.. Nekdo zavinovacku pouziva, nekdo ne.. Asi záleží na tom, co vyhovuje tobe a miminku. Posledni syn byl tezce zavinovaci.. Prostřední syn se narodil v lete, takze opravdu, ale opravdu nevi, co to je zavinovacka.. Bylo 35 stupňů v cervnu :roll: nosila jsem Ho nahateho v plince :mrgreen:

Příspěvek upraven 22.01.20 v 09:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1012
22.1.20 09:12

Ano, starší generace nošení bez peřinky nemohla přežít, já jsem zase nesnášela nošení s peřinkou, navíc s tou vyztuženou, ráda jsem se tulila s miminkem. Dělej to tak, jak to vyhovuje tobě a miminku, neublížíš mu (předpokládám, že podepíráš hlavičku atd.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11749
22.1.20 09:15

Ale prd, neničíš. Zařid se podle dítěte jestli mu to vyhovuje nebo ne. Syn mi na péřové zavinovačce spí, nevypadá, že by ji někdy hodlal opustit. zavinutý v ní byl jednou, když ho držel strejda, který se bál, že mu ublíží, tak držení v péřové zavinovačce bylo super řešení. a taky byla péřová zavinovačka dobrá do kočárku, aby mi tam novorozenec nelital jak hadr na holi, ale to je ted v zime asi pasé…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
653
22.1.20 09:16

Nosili jsme v péřové zavinovačce, protože v ní bylo synovi dobře. Kdyby v ní být nechtěl, tak ho v ní nenosím, nemyslím si, že by si tím kazilo dítě záda. Názory starších si poslechnu, poděkuju za rady a pak si stejně udělám po svém :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1516
22.1.20 09:17

V zavinovacce se s ditetem lepe manipuluje. Je to podle me vhodnejsi k „pujceni“ navstevam. Ja zavinovacku nepouzivala. Je potreba s ditetem spravne manipulovat a nosit ho ve spravne poloze. Pak mu rozhodne ublizit nemuzes ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7537
22.1.20 09:18

Syna jsem nemohla zabalit absolutně do ničeho, nesnášel to. Jedině u maminky v náručí. Dcera zase nemusí být chovaná a raději ležela od narození v zavinovačce. Každé dítě je jiné, řiď se jím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10950
22.1.20 09:20
@luci.no píše:
V zavinovacce se s ditetem lepe manipuluje. Je to podle me vhodnejsi k „pujceni“ navstevam. Ja zavinovacku nepouzivala. Je potreba s ditetem spravne manipulovat a nosit ho ve spravne poloze. Pak mu rozhodne ublizit nemuzes ;)

Moje řeč.
Babičkám jsem novorozence do peřinky-zavinovačky balila, lépe se s ním manipuluje a lidé se pak nebojí, že miminku nějak ublíží (špatným nošením). Pokud víš, jak s miminkem manipulovat (nenosit ve vzpřímené poloze, podpírat hlavičku i horní část zad), tak se mu nic stát nemůže ani kdyby bylo nahaté :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15145
22.1.20 09:30

Bez obě děti, krom toho ze v ní ani jeden nechtěl být a šíleně ječeli, tak já se bála že mi z té peřinky vypadnou, líp se mi manipulovalo bez ní. Žádné následky to nezanechalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 10:14

Nám se teda zavinovačka osvědčila, hlavně na usínání a lépe se mi s miminkem manipulovalo, neměla jsem strach, že mi vyklouzne. Ale je fakt, že záleží hlavně na vás dvou. Mámy, tchýně, babičky a tetičky mají vždycky nějaký názor, že jo :-D je třeba vyslechnout, poděkovat a dělat si po svým :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama