Úplně mimo po spánku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 13:13
Uplne mimo po spánku

Holky, mam 10 letou dceru, od vcera zvraci, ma strevni virozu, trichu teplotu, ted spala 3 hodiny, dost tvrde, ptz ji nevzbudil ani hlasity prichod sourozence ze skoly :mrgreen: a kdyz se probudila, byla uplnej mimon, koukala jak puk, rikala, ze musime jet hned zas dolu…a kdyz jsek se ji zeptala, kolik ji je, rekla 7…po minute pak uplne normalni…rekne vsecko, i cislo telefonů na ruzny lidi atd. stalo se vam to nekdy? Myslite jen tvrdy spanek a zivy sen?

Reakce:
Uživatel je onlineelen-ka
Extra třída :D 12917 příspěvků 17 inzerátů 22.01.19 13:15
@Anonymní píše:
Holky, mam 10 letou dceru, od vcera zvraci, ma strevni virozu, trichu teplotu, ted spala 3 hodiny, dost tvrde, ptz ji nevzbudil ani hlasity prichod sourozence ze skoly :mrgreen: a kdyz se probudila, byla uplnej mimon, koukala jak puk, rikala, ze musime jet hned zas dolu…a kdyz jsek se ji zeptala, kolik ji je, rekla 7…po minute pak uplne normalni…rekne vsecko, i cislo telefonů na ruzny lidi atd. stalo se vam to nekdy? Myslite jen tvrdy spanek a zivy sen?

mě se to stávalo běžně. Dokonce jsem odpoledne vytuhla tak dokonale, že když jsem se v 7 hod. večer probrala, tak jsem začala panikařit, že jsem zaspala a nestihnu školu. Naši koukali a nechápali co se děje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 13:16

Dekuju :hug:

hapolda
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 22.01.19 13:18

Je to uplne normalni, klid :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 13:22

Dekuju :hug:

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 22.01.19 13:22

Nas maly to ma taky, asi po me :lol: … Neboj nic to neni, jen si zdrimla tvrdsim spankem, coz je na virozu jedine dobre :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 13:24

Dekuju, holky :hug: nikdy to nemela, tak jsem se lekla :zed:

Ivana 85
Závislačka 3333 příspěvků 22.01.19 13:28
@Anonymní píše:
Holky, mam 10 letou dceru, od vcera zvraci, ma strevni virozu, trichu teplotu, ted spala 3 hodiny, dost tvrde, ptz ji nevzbudil ani hlasity prichod sourozence ze skoly :mrgreen: a kdyz se probudila, byla uplnej mimon, koukala jak puk, rikala, ze musime jet hned zas dolu…a kdyz jsek se ji zeptala, kolik ji je, rekla 7…po minute pak uplne normalni…rekne vsecko, i cislo telefonů na ruzny lidi atd. stalo se vam to nekdy? Myslite jen tvrdy spanek a zivy sen?

Pokud uz je v pohode tak bych to neresila,ale pokud by se to opakovala jela bych k dr.Nam se tohle stalo se synem 10let.Ale on porad mluvil hrozne zmatene,ve slovech menil slabiky a nebyl schopen rict normalni vetu.Jeli jsme do nemocnice a diky bohu to byl jen velmi silnej zachvat migreny,ale kdyz ho videli tak nejprve meli podezreni na zanet mozkovych blan.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 13:29

Jj..uz je úplně v pohode..bystra, v nalade..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >