Ušití bundy dle vzoru

88
12.10.19 15:57

Ušití bundy dle vzoru

Ahoj holky, je tedy nejaka svadlenka? Potrebovala bych poradit. Pred 3 lety jsem si koupila platenou bundicku, kterou jsem v lete nosila temer nonstop. Na bundicce se vsak postupne zacalo objevovat velke mnozstvi fleku. Na stejnou/podobnou nemuzu v obchodekch narazit jiz 3 roky :( Napadlo me si stejnou nechat usit, myslite, ze by to svadlenka zvladla (vcetne stejneho strihu, cvoku, kapes, zipu)? A na kolik myslite, ze by bundick vysla? Pro predstavu prikladam fotku. Dekuju :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15271
19.10.19 10:41

@Kelly33 nejsem švadlenka, ale pokud bys chtěla přesně tu samou, tak by jí musela asi rozpárat, aby měla střih :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
21.10.19 19:38

@Kelly33 tak dobrá krejčová by to zvládnout měla. Ovšem tu za tu práci se nedoplatis. Pokud chceš úplně tu samou, tak se musí rozparat a podle toho udělat střih. No pak ještě ušití a materiál. Cenu neodhadnu. Ale zaskoc někam do krejčovství a tam ti řeknou na kolik by to vyšlo.
Ale myslím si, že se to cenově fakt nevyplatí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7997
21.10.19 19:47

Mně to přijde jako plátěný křivák, v bazaru podobná např. tady Zkus zadat na googlu a určitě ti toho vyjede víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama