Ušní teploměr Microlife

28.11.07 19:09

Ušní teploměr Microlife

Ahoj maminky,
prosím o radu, které máte digitální infra ušní teploměr Microlife. Chtěla bych ho také pořídit, objevila jsem ho za slušnou cenu, ale není tam obrázek, ani přesný popis. Tak Vás prosím, zda mi můžete napsat jeho přesné označení, abych věděla zda je to on, a nekoupila nějaký jiný.
Ani nevím, zda není víc druhů teploměrů s tímto názvem, jde mi konkrétně o ten, kterým se dá měřit teplota mrňouskovi v oušku, tepl.v místnosti, a na povrchu tekutin.
Poradíte :( .....
Ahoj Vavryska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

282
28.11.07 22:59

Ahoj Vavrysko,

je to teploměr MICROLIFE IR1DA1.
Je pravdou, že skutečně měří během sekundy, ale také to má své nevýhody. Přímo k teploměru dodávají 20 jednorázových krytů na hrot teploměru, ale náhradní jsou šíleně drahé - já osobně to vyřešila tak, že jsem vyzkoušela, že rozdíl v ušním měření je 0,8°C a tudíž měřím bez krytů, ale vždy musím ten rozdíl odečítat. Měření povrchové teploty jsem vlastně nikdy nevyužila, ale třeba se ti to hodí.
Když to shrnu, tak bych asi dneska hledala nějakou digitální rychloběžku místo ušního, přece jen je to dost velká investice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3136
29.11.07 10:40

ahojky
no já sice mám ušní teploměr - i když jiné značky - ale jak píše PET-S : taky jsem si pořídila digitální rychloběžku…prcek má malinký ouška a mě to prostě nejde změřit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.07 10:14

Ahoj Pet-s a Napoly,
díky za označení teploměru, ještě bych se chtěla zeptat, na tu digitální rychloběžku, jakou máte? A možná se hloupě zeptám :oops: tou měříte mrňouskovi v oušku?? Pořád přemýšlím, jaký teploměr koupit, mám sice rtuťovou rychloběžku, ale pořád mrňouska slíkat, kvůli měření, je otravné, ale hlavně pro něj. Kolikrát mu chci zkonrolovat teplotu v noci, ale budit ho kvůli tomu se mi nechce, tak proto hledám jiný teploměr.
Předem díky Vavryska :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
30.11.07 19:01

Vavrysko kdepak, já už jsem digirychloběžku nekupovala, když už jsem koupila ten ušní, ale kdybych si mohla vybrat teď , tak bych koupila jenom ji. vím, že i ta firma microlife má rychloběžku jukni na odkaz dole. A jinak v oušku to rychloběžkou určitě nepůjde, to jedině v podpaží, možná i v pusince, ale mimčo asi těžko přesvědčíš, aby zavřelo zavřenou pusinu, co?

http://www.epharmacy.cz/index.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
30.11.07 19:01

Vavrysko kdepak, já už jsem digirychloběžku nekupovala, když už jsem koupila ten ušní, ale kdybych si mohla vybrat teď , tak bych koupila jenom ji. vím, že i ta firma microlife má rychloběžku jukni na odkaz dole. A jinak v oušku to rychloběžkou určitě nepůjde, to jedině v podpaží, možná i v pusince, ale mimčo asi těžko přesvědčíš, aby zavřelo zavřenou pusinu, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
30.11.07 19:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.07 15:39

Ahoj Pet-s,
díky za odkaz, rychloběžka vypadá dobře. Jen pořád přemýšlím, zda nemám zainvestovat do toho ušního. Protože jak jsi psala, tak opravdu asi Kubíka nepřesvědčím, aby nechal pusinku zavřenou, že potřebuju změřit teplotu :oops:
Ten ušní jsem objevila za 707,– Kč, což mi přišlo jako super cena, všude jinde byl přes tisíc korun, tak pořád nevím jaký :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
2.12.07 23:18

Ahoj já tento teploloměr mám a jsme všichni totálně nemožný ale nikdy mi nenaměřil ani 36,0 když měla malá horečku 39,0 tak jí naměřil 37,0 to byla nejvyšší naměrená teplota naším teploměrem.Už jsem zkoušela různý fígle ale prostě to neměří. Už bych za něj ty peníze nedala a radši koupila několik rychloběžek.
ZUZAN

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama