Ústecká porodnice dnes

381
7.5.17 12:18

Ústecká porodnice dnes

Ahoj holky, vy které jste rodily v poslední době v Ústecké porodnici jak to teď vypadá na odd. šestinedělí? Když jsem tam rodila před třemi roky tak jsem dostala plenky pro malého na tři dny, to samé vložky. Teď jsem na jejich stránkách četla že pleny musím brát taky. Má někdo zkušenost? A když už sem píšu tak pokud máte některá zkušenost s Tp porodnicí po tom co se vyměnil primář tak taky když tak písněte :)…diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.5.17 12:36

@Janis1984 ahoj zkušenost mám s Teplicemi, naposledy před 4 měsíci. Jinam bych už nešla. Úžasně se o mě starali a udělali velký pokrok za poslední tři roky. Můžu porovnat porod v prosinci 2013 a prosinec 2016. Byla jsem teď doslova nadšená ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1282
7.5.17 12:42

Ahoj holky, taky uvítám zkušenosti z TP a Ul. Mám sice do Ježiška čas, ale uteče to. Já rodila v TP před 12lety a byla spokojená. Jenže od té doby se TP nemocnice hodně pohoršila. Byla jsem tam na nucené revizi a za mě hrůza. Jak prostředí, tak hygiena a všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
888
7.5.17 13:10

V poslední době jsem na Tp porodnici, co se změnil promáč slyšela jen samá pozitiva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
7.5.17 14:06

Já jsem právě strašně nerozhodná kde teď rodit. Prvního kloučka jsem rodila v Ústí a až na pár drobností spokojenost.Na malýho veškerá dostupná kosmetika během celého pobytu, nemusela jsem táhnout nic navíc ani oblečky, plíny nic takovýho. @marselina03 díky za odpověď, asi teď zkusím Teplice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3740
7.5.17 14:15

@Janis1984 ahoj a odkud jsi? Ja rodila v Dc a porodnice 1*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.17 14:22

@Janis1984 u plen je už celkem běžne že dostaneš jen na první den. Ostatní věci bych třeba nosit nemusela ale stejně jsem přišla jak kdybych se tam stěhovala a dávala jsem vše své vlastní :mrgreen: každopádně v Teplicích už nemusíš vážit miminka po každým kojení jako dřív, absolutně tě nehlidaji a nechají tě v klidu. Naopak při porodu o cokoliv jsem nyní požádala tak hned bylo. I manžel byl nyní spokojen, jelikož byl u porodu jak před třema roka a tak teď tak může srovnávat taky. Srovnávat můžu porody tři a třetí byl nejlepší jen díky personálu. Všechny porody jsem měla velmi dlouhé a tak pro mě byl třeba ten přístup fakt důležitý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
7.5.17 14:24

@Ivana 85 z Bystřan-vesnice kousek od Teplic:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
7.5.17 14:30

@marselina03 právě proto bych chtěla aby napsal někdo kdo teď rodil v Ústí, protože jsem fakt nahlodaná…manžel se totiž cuká že nechce na ten předporodní kurz a v ústí nebyl potřeba aby byl u porodu a tady ho vyžadují…ale fakt díky za napsání že nemusím pořád vážit prcka.Si pamatuju jak jsem byla na palici s buzením po třech hodinách a vážením před a po kojení. Malej totiž byl extrémně spavý dítě a strašně řval když jsem ho musela budit :mrgreen: p

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.17 14:31

@Janis1984 nene nevyžadují, manžel poprvé musel, teď už ne, už není podmínkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
7.5.17 14:33

@marselina03 ten nový primář si tam prý udělal ve všem pořádek a hodně se změnilo. Něco mi naznačoval i můj gynekolog, právě proto jsem o Tp začala uvažovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
7.5.17 14:34
@marselina03 píše:
@Janis1984 nene nevyžadují, manžel poprvé musel, teď už ne, už není podmínkou

Tak asi není už co řešit, moc ti děkuju za rady :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.17 14:35

@Janis1984 no já byla spokojená až na několik výjimek i v tom roce 2013 ale teď je prostě top. Nad ústím jsem ani neuvažovala, slyšela od dost holek negativa v poslední době tak jsem to zkoušet ani nechtěla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.17 14:37

@Janis1984 jj držím palce ať vše proběhne podle tvých představ ať už kdekoliv :palec: já jsem ráda že už mám splněno a rodit už nemusím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
7.5.17 14:40

@marselina03 jako já taky odrodím tohodle šmudlu a končím, tři děti už bych nedala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama