Utržená uzdička u předních zubů

1364
31.8.09 21:38

Utržená uzdička u předních zubů

Mám dotaz, malá před dvěma dny upadla na obličej a utrhla si tu uzdičku u předních zubů - to jsem teda zjistila až dneska - prostě jí to tam nedrží, ale už to nekrvácí, když se to otočí. Teď nějak nevím, jestli to stroste samo nebo se s tím něco dělá? U doktora jsme s tím zatím nebyli… Nějak si neumím představit, že by se to mělo šít?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5018
31.8.09 21:45

Když byly synovi asi čtyři roky, spadl z kola a taky si uzdičku natrhl, měl to ošklivé, i natrhlý ret, u doktora jsme byli, ale nic s tím nedělal, že se to v takovém místě šít nedá a zahojí se to samo…a zahojilo. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
31.8.09 21:56

Taky jsme to už měli, zahojilo se to :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2393
31.8.09 23:07

kamaradcina holcicka (2 roky) musela jit na siti - resp. rezani…
(a pak si jeste pobyla v nemocnici, ale to proto, ze mela spatnou srazlivost krve)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
1.9.09 07:46

Záleží, jak moc to má natrhlý. Mně přetínali uzdičku u zubaře schválně - měla jsem ji moc krátkou. Tudíž vadí spíš krátká než žádná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35127
1.9.09 07:50

uzdicka se kolikrat i vyrezava aby se srovnaly zuby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1364
1.9.09 07:50

Aha, takže když nebude mít žádnou, tak to nevadí? Kdyby jí to náhodou nesrostlo - teď to fakt vypadá, že tam nemá žádnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7572
1.9.09 08:20

Ahoj, my měli 2× utrženou, byli jsme i u dr., ale říkal, že to samo sroste, doporučil výplachy heřmánkem, ale to mladá zatrhla hned a zmrzlinu :lol: , tak to se jí líbilo… Srostla a dorostla, prostě ji tam má. 8)
Dr. říkal, že se poranění v puse u dětí hojí zázračně.
Tak ať se hojí!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3138
1.9.09 09:34

ahoj, taky se mu před pár dny utrhla (6 měs). a nic..pokud to nějak masivně nekrvácí, nech to plavat.

Oni ty děti májí uzdičku hodně krátkou a po zajizvení ok.
Ovšem někdy se řeže uzdička i v dospělosti.

Jo a netáká se to jen předních zubů, ale taky spodních a pod jazykem. Ty nahoře na boku bývají bez poblémů.

Tak ať se vám daří :D

Janac

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama