Opožděná menstruace

Anonymní
6.10.19 13:45

Už asi nejsem normální

Ahoj
Holky mám takový problém a už nevím co s tím mám dělat. Je mi 16 let mám přítele a spali jsme spolu normálně s ochranou(neberu prášky). No a 20 září mi měla přijít menstruace jenže do teď ještě nic nedošlo… byla jsem minulé pondělí u gynekologa a ten mi jen řekl že mám zvětšenou sliznici a nic víc k tomu… predepsal mi prášky protože to mám celkem nepravidelný…Tak jsem si ve čtvrtek dělala test a negativní… jsem teď hodně ve stresu ze školy a teď mě trápí k tomu tohle… navíc jsem změnila prostředí jsem teď na intru. Nemá někdo s něčím podobným takovou zkušenost? Já se chci pouze uklidnit protože se prostě bojím :,(
Pochopim když na mě budete hnusný, ale já jen teď toho mám moc a nevím čím by to prostě mohlo být. O

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

97
6.10.19 13:50

Mně se někdy při stresu nebo po nemoci stane, že menstruace vůbec nepřijde. Pro Vas klid si zkuste udělat těhotenský test. Jinak počkejte ještě měsíc do další ji ocekavane menstruace. Až pak bych to začala řešit. Přeju hodně štěstí a ať pomine stres.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
392
6.10.19 14:26

Stres může způsobit, že se menses zpozdí a nebo vůbec nepřijde. Znám to moc dobře. Taky jsem z toho měla nervy v kýblu.
Pokud ti test vychází negativně a doktor taky nic nevidí, tak bych se uklidnila. Občas to tak je. Mi taky jednou MS vynechala a doktor mi řekl, že to třeba mohl být anovulační cyklus (bez vajíčka), tělo je zblblé a stres dokoná zbytek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6504
6.10.19 14:28

Pokud je test negativní, tak bych se asi nebála, zvláště je-li to už 14 dnů od vynechání. Kdy jste spolu naposledy spali? To je také podstatné. Ale myslím si, že nejsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
193
6.10.19 14:28

Může to být stresem. Já jsem měla prvních pár let menses jak hodinky, a pak najednou dva měsíce nic (a to byly prázdniny, takže stresem to nebylo). Potom prostě přišla jako by se nic nestalo. Dodnes nevím, čím to bylo, ale tehdy se to neřešilo.
Dost pravděpodobný je ten stres, v každém případě si pro jistotu udělej ještě jeden test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1471
6.10.19 14:29

Kup si ještě jeden test, ať ho mladík zaplatí a šupem.. potřebuješ se hodit do klidu.. fakt to může být jen stresem… Nikdo tu na tebe hnusný nebude (doufám), jen zvaž, zda na tu antiko fakt již není vhodná doba… ( osobně ale taky nejsem příznivec hormonů od 16..), záleží, jak často jste spolu, zda to on spolehlivě zvládne ohlídat s ochranou.. i tak bych se době kolem ovulace asi radši vyhla.. držím palce, ať je to OK

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18449
6.10.19 14:32

Stres pripadne nemoc mohou mit na periodu vliv. Pokud mas test negativni, muzes byt v kludu. Zvetsenou sliznici mas, protize se pri nekonani menstruace stale zvetsuje a narusta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
10.10.19 16:03

Zpoždění

Ahojky holky, nevím kde se zeptat. Poslední menzes jsem dostala 7.9 včera jsme byla na gynde, že mám zpoždění. Dr se na mě díval a nic neviděl,, jen řekl, že mám malou sliznici. Řekl, že mi dá injekci na rozjezd menzes… Myslíte, že je ještě nějaká šance něco později vidět? Nebo se mi teď tělo zbláznilo :nevim: vždy mi menzes chodí 24den a trvá mi 4-5 dní a teď? A ovulaci jsme normálně měla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama