Chtěla bych už porodit - jsem 37 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sofinkq
Povídálka 16 příspěvků 05.09.19 10:23
Už mně to

Ahoj holky Jsem 37tt včera jsem byla na pohotovos ti stim že zemně pořád něco teče ale říkali zeto není plodová Voda ale hlenová zátka že sem na prst otevřená a branka 2cm chtěla bich to mit už za sebou jak se víc otevřu vím že mám blbe otázky

Reakce:
Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1908 příspěvků 05.09.19 10:34

@Sofinkq to teda mas, normálně trvá těhotenství 40 týdnů. Zkus se hodit do klidu a užívat si klidu sama se sebou. Já zkusila všechny babske rady, až když jsem přenášela a bylo to úplně k ničemu a rodila jsem 40+6… až bude mimco připravené, tak půjde, navěky ho tam mít nebudeš.

Sofinkq
Povídálka 16 příspěvků 05.09.19 10:43

@Verurizeckova jo já vím jen už mně to nebaví furt

Čičorečka
Závislačka 2813 příspěvků 05.09.19 10:44

Já tam blbou otázku nevidím. Já tam teda nevidím žádnou otázku. Ale jinak, každá to chce mít za sebou, je to úmorné. Dej si decku červeného a hoď se do klidu. Až bude miminko chtít, na svět přijde. To už vydržíš.

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 99 inzerátů 05.09.19 10:47
@Sofinkq píše:
Ahoj holky Jsem 37tt včera jsem byla na pohotovos ti stim že zemně pořád něco teče ale říkali zeto není plodová Voda ale hlenová zátka že sem na prst otevřená a branka 2cm chtěla bich to mit už za sebou jak se víc otevřu vím že mám blbe otázky

Sex a červené víno, rada doktorky z nemocnice, ale to už jsem byla v 39tt, tobe minimálně do 38tt radim klid a nohy nahoře :wink:
Fakt bys chtěla rodit dítě, co ještě treba nebude mít ani 3 kila?

Sofinkq
Povídálka 16 příspěvků 05.09.19 10:49

@welovefashion právě že má 3 kila je dost zralé už. Na porod

Šáruší
Kelišová 5154 příspěvků 05.09.19 10:53

Hele, klid. Všechny jsme přežily, nebavilo to žádnou z nás, ale co už. Máš ještě klidně 3-5týdnů čas. Tak nevymýšlej kraviny typu jak se víc otevřu, ať tomu mrněti něco neuděláš. Až bude chtít mrně spustit porod, tak ho spustí.

Šáruší
Kelišová 5154 příspěvků 05.09.19 10:54
@Sofinkq píše:
@welovefashion právě že má 3 kila je dost zralé už. Na porod

víš houby kolik fakticky má, jsou jen odhady, které si klidně plus minus půl kila liší. A dítě není zralé, kdyby bylo, šlo vy ven. Fakt nevymýšlej žádné ptákoviny. Otevíráš se pomalu, bezbolestně, je to super, buď ráda a nic nevymýšlej.

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1565 příspěvků 05.09.19 10:56

Neovlivníš to nejspíš nijak. Až bude dítě připravené, tak se narodí samo. Užívej si poslední chvíle klidu. Po porodu se nezastavíš. ;)

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 995 příspěvků 05.09.19 11:14

Přestaň vymýšlet kraviny hoď nohy nahoru pusť nějaký film nebo si čti knížku a užívej posledních pár dní klidu a času sama pro sebe. Až bude chtít prcek ven tak půjde ;) taky mi manžel domu chodil se „zaručenými“ babskymi radami (úklid procházka vino sex) a prd akorát sem byla ještě víc vyřízena :mrgreen:

Tessa252
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.19 11:17

Naprosto tě chápu, taky jsem to chtěla mít už za sebou.. ;)

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 05.09.19 11:18

@Sofinkq Co já bych dala za to, kdyby se malá narodila aspoň ve stejném tydnu jako jsi ty. :) Ale každé je jiné a vybere si svůj čas. Nevyhanej ho. Jen mu řekni, že ho rádi uvidíte, až se rozhodne. ;)

Janli
Extra třída :D 10181 příspěvků 05.09.19 11:26
@Sofinkq píše:
@welovefashion právě že má 3 kila je dost zralé už. Na porod

Váha nemá se zralostí nic společného, navíc je to odhad. Buď ráda, že držíš pohromadě, dítě potřebuje ještě aspoň týden. Chápu, že je to úmorný, každá z nás by nejradší devátý měsíc zrušila, ale hlavně neblbni a nechtěj si vyvolávat porod.

Váš příspěvek
Reklama