Úzká slim sušička?

450
6.12.19 18:04

Úzká slim sušička?

Jdu si pro radu. Včera se mi rozbila pračka, je plněná horem (klasická by se nám do koupelny nevešla), na 5 kg prádla. Když už budeme kupovat novou pračku, rozhodli jsme se, že koupíme rovnou i sušičku, kterou dáme do kuchyně. Prostorově by se nám víc hodila slim sušička, koukala jsem, že jsou i s hloubkou jen 45 cm. Máte někdo? Jak jste s ní spokojené?
Když je pračka na 5 kg, je dobré, aby byla sušička třeba na 7 kg?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1331
6.12.19 18:11

Ahoj… My potřebovali též slim sušičku… Doporučuji si sušičku reálné přeměřít v obchodě.. Všude píši že sušička má 45cm ale ve skutečnosti to bývá víc jelikož člověk musí připočítat např přesahující ovládací kolečko či vystouple dveře.. Ty nejužší jsem našla jen candy… A ty mi přišli Teda takové plastové a forove.. Nakonec jsme pořídili slim sušičku Beko která má reálnou hloubku s přesahy celkem 48cm… Sušička navíc se má plnit do 3/4 aby dobře susila.. My máme pračku na 6 kg a sušičku na 7kg a většinou neperu plnou pračku úplně. Tak vyperu dvě várky a susim pak naráz…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
6.12.19 18:34

@Ufinka87 Děkuju, taky jsem našla nejužší Candy a taky jsem na ni neslyšela moc dobré recenze. Takže to by bylo akorát ty 2 kg rozdílu. 5 pračka a 7 sušička. A s Beko jsi spokojená?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1331
6.12.19 20:25

@verujan jj nesmírně.. Suší krásně
Navíc má zásobník na vodu mimo buben a dvojitý filtr. Ta candy je taková.. No já nevím plastová vachrlata a ani se mi moc Nelíbila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
6.12.19 21:10

@Ufinka87 Tak to je super, já se těším, až se zbavím sušáků v baráku. Z toho je hrozná vlhkost, ani se nedivím, že se nám rosí okna…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 22:45

Máme asi čtyři týdny Hoover DXW4 H7A1CTEX-S SLIM

je super, pračku mám na 6 kg, sušička je na 7 kg, pračku stejně nikdy nedávám plnou, ono se to pak blbě vypere, takže sušička stačí, suší suprově, jsem moc ráda, že jsme do ní šli, bydlíme v paneláku a ten věčně rozcapený sušák s prádlem mě už točil, hrozná vlhkost, a vešly se na něj pověsit sotva dvě pračky, navíc čekáme mimčo, takže se fakt bude hodit, teď za jeden den vyperu čtyři pračky a večer mám všechno narovnané ve skříni, jen pár triček na vyžehlení, když syn přijde ze školy špinavý, hodím do pračky a do sušičky a ráno to může obléknout znovu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1331
7.12.19 03:18

@S.Berankinová hoower jsem chtěla též.. Strašně moc… Bohužel jsme v okolí nenašli žádný obchod kde by ji měli reálně k osahani a premereni… Jen v showroomu v Praze a to je pro nás 350km daleko. Potřebovali jsme aby se nám vešla do skříňky rak šlo o milimetry. Nakonec jsme našli poblíž vtu Beko. Musím říct že pod tím číslem jsme ji na netu ani nenašli tak kdovi co to je zač.. Nikde online jsme ji podle typu nenašli. Ale tak slouží dobře. V těch úzkých je jen pramaly výběr cca v z 5ks

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47499
7.12.19 06:38

Mam teda candy susicku a ta je uzka. Nechtela jsem zatim kupovat drahou, tahle byla za rozumny peniz.
Az se mi poroucha pracka (ocekavam, ze dva roky max.), pak si chci koupit cely set pracka, susicka k sobe od jedne znacky a susicku prodam nebo dam nasim, kdyz k nim pojedeme, at tam mame.
My mame v baraku dost mista. V kuchyni bych ani jedno nechtela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
10.12.19 17:24

Díky za odpovědi. My právě doma moc místa nemáme, takže když jsem si měla vybrat, jestli dát sušičku do kuchyně, obýváku nebo ložnice, vybrala jsem si kuchyni.
A právě hledám zkušenosti se slim sušičkou, jestli suší stejně dobře, jako ta klasická? Ta už by mezi skříňkami hooodně vyčnívala :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama