Opravář myčky v Plzni

539
3.12.19 12:08

Opravář myčky v Plzni

Holky z Plzně,

nemáte některá kontakt na šikovného opraváře myčky?

Nikoho v okolí neznám a nechce se mi jen tak píchnout prstem do nějakého jména z internetu zavolat mu bez referencí…

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

3466
3.12.19 15:01
@Kettlery píše:
Holky z Plzně,

nemáte některá kontakt na šikovného opraváře myčky?

Nikoho v okolí neznám a nechce se mi jen tak píchnout prstem do nějakého jména z internetu zavolat mu bez referencí…

Díky

Co je s myckou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
539
3.12.19 16:20

Po umytí nádobí vypustí všechnu vodu. Postupně do ní začne znovu zespodu přitékat úplně čistá voda. Zřejmě tam někde něco přestalo těsnit… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3466
5.12.19 15:33
@Kettlery píše:
Po umytí nádobí vypustí všechnu vodu. Postupně do ní začne znovu zespodu přitékat úplně čistá voda. Zřejmě tam někde něco přestalo těsnit… :nevim:

Jako po dojeti cyklu, kdyz neni zapnuta tak dole stoji voda?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
539
5.12.19 15:49
Dojede
@Komsomol píše:
Jako po dojeti cyklu, kdyz neni zapnuta tak dole stoji voda?

Dojede cyklus, nádobí suché a spodek myčky taky. A během pár dnů se na dně začne objevovat čistá voda, postupně víc a víc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3466
5.12.19 15:56
@Kettlery píše:
DojedeDojede cyklus, nádobí suché a spodek myčky taky. A během pár dnů se na dně začne objevovat čistá voda, postupně víc a víc…

Mas to napojeny pres prodlouzeni akvastopu nebo akvastop primo na rohacek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
539
5.12.19 16:38
@Komsomol píše:
Mas to napojeny pres prodlouzeni akvastopu nebo akvastop primo na rohacek?

Ehm, ehm, ehm… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Kdybych ti dokázala odpovědět na tvou otázku, nehledala bych opraváře myčky… :D

Já netuším, o čem mluvíš. Se mnou se na takových věcech nedomluvíš. Vím jenom, že to 5 let fungovalo bez problémů a teď to začalo dělat tohle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
539
5.12.19 16:39

@Komsomol Jinak teda děkuju za snahu mi pomoct. Nechci, aby to vypadlo nevděčně. Tak to není. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3466
5.12.19 16:42
@Kettlery píše:
Ehm, ehm, ehm… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Kdybych ti dokázala odpovědět na tvou otázku, nehledala bych opraváře myčky… :DJá netuším, o čem mluvíš. Se mnou se na takových věcech nedomluvíš. Vím jenom, že to 5 let fungovalo bez problémů a teď to začalo dělat tohle…

Tak jinak :lol: privodni hadice na vodu je nasroubovana rovnou na privod vody nebo je prodlozena nejakym mezikusem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3466
5.12.19 17:09

Jeste jedna drobnost. Ta voda ktera ti tece do mycky je cista voda z radu nebo je to odpadni voda?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
539
5.12.19 17:39

@Komsomol Rovnou, žádný mezikus tam není. Voda je čistá, ne odpadní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3466
5.12.19 17:50
@Kettlery píše:
@Komsomol Rovnou, žádný mezikus tam není. Voda je čistá, ne odpadní.

V tom pripade je problem v akvastopu. To je ten rozsireny konec na privodni hadici. Bud je zaneseny, to zjistis jak to odsroubujes z privodu a podivas se na sitka a kdyz i po vycisteni to bude delat, tak je vadny samotny akvastop

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
539
5.12.19 17:54

@Komsomol já určitě nic šroubovat nebudu, ale díky ta tip. :palec: Může tohle zkontrolovat instalatér (jednoho bych měla, to by bylo fajn) nebo je to práce pro opraváře myčky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3466
5.12.19 18:05
@Kettlery píše:
@Komsomol já určitě nic šroubovat nebudu, ale díky ta tip. :palec: Může tohle zkontrolovat instalatér (jednoho bych měla, to by bylo fajn) nebo je to práce pro opraváře myčky?

Vycistit to sitko bys zvladla. Zavres si vodo a odsroubujes tu privodni hadici. Mely by tam byt vider sitka. Opravar mycky tu ten akvastop vymeni, ale jsou to tak dva tisice pryc. Vyresil bych to tak, ze po tom co mycka domeje uzavres rohacek na privodu a vyreseno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
539
5.12.19 18:32

To sítko je ale na té hadici hned u vstupu do myčky, že? Tak to bude potřebovat toho opraváře. :( Myčka je vestavěná a tudíž přišroubovaná k lince (na to jsme teď koukla). Já se k ní zezadu nedostanu. Dostanu se jenom k druhému konci hadice, kde je přišroubovaná k přívodu vody. To je pod dřezem. Ale to je mi teda k ničemu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama