Úzkosti a léky

Anonymní
2.8.20 09:55

Uzkosti a leky

Ahoj, brintellix mi byl zmenen z citalecu.
Cetla jsem v letaku ze je prevazne na deprese ale ja mam uzkosti a paniky a agorafobii, pusobil vam?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21091
2.8.20 10:08

Není to už několikátá diskuze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
2.8.20 10:10

Vzchop se a nejez prasky, zivot neni peříčko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16591
2.8.20 10:11

Já mám úzkostně depresivní poruchu a beru ho taky, funguje mnohe líp než elicea a mirtazapin. A nezakládej furt to stejný a negoogli, akorát se stresuješ :nevim: a navíc každej je jinej, co zabere mně, tobě nemusí a naopak. Prostě počkej, řeš ty účinky s psychiatrem a popřípadě kdyby nezabral, tak dostaneš něco jinýho. Tak hlavně kliiiid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16591
2.8.20 10:13
@Šimelda píše:
Vzchop se a nejez prasky, zivot neni peříčko

a ty se radši nevyjadřuj :palec: další ze zaujatých, co ví o psychiatrii velký smradlavý hov.no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
286
2.8.20 10:33
@holka_z_hor píše:
a ty se radši nevyjadřuj :palec: další ze zaujatých, co ví o psychiatrii velký smradlavý hov.no.

Přesně tak :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
471
2.8.20 11:11

@Šimelda Tohle může napsat jenom totální debil, který vůbec neví o čem je řeč. Skoč s tímhle názorem třeba na onkologii a poraď tamním pacientům ať kašlou na chemo a radši se vzchopí :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
4.8.20 08:24

Ahojky jak pise holka z hor na nwkoho pusobi na nekoho ne ja brala skoro mesic a me na uzkosti nepomohl ba naopak se mi to zhorsilo vcera me byk zmenen na prospulin. Ja mam probrel s jidlem vzdy a zaludkem ten by mel pimoct i se zazivanim, ale beru ho teprv prvni den a pulku takze jeste nemuzu rict. Drzim palce at zabere :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama