Uzliny na hlavě - rada

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 31.01.11 08:01
uzliny na hlavě - rada

Dobrý den, ráda bych poprosila o radu, případně zkušenosti. Včera večer se mi zvětšily bolestivě uzliny vzadu na hlavě, jen na jedné straně, na levé. Jsou to uzliny na přechodu krku a hlavy. Udělala se mi jakoby malá hrčka pod kůži ještě na krku a nad tím dvě bolestivé uzliny. V noci jsem kvůli tomu ani nespala, protože mi bylo nepříjemné ležet na zádech. A i když na tom neležím, pořád to jakoby cítím, takové pnutí, možná trnutí. Ale na omak je to hodně bolestivé. Nevím jestli mám hned letět k doktorce, nechci tam lítat s každou hloupostí, ale jsem těhotná - 13 tt, takže přirozeně se bojím. Na druhou stranu je chřipková epidemie a představa té narvané čekárny mě neláká, ještě abych si donesla chřipajznu…můžete mi napsat, prosím, své rady. Ještě dodám, že je mi nepříjemné otáčet krkem, protože je to bolestivé. Trochu bych to přirovnala k tomu, že když se někdy udělá vyrážka, mám na myslí beďar :-), tak se stáva, že někteerá uzlina poblíž je bolestivá…díky za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lulushka
Extra třída :D 10178 příspěvků 31.01.11 08:12

Vegis, nechci tě strašit, nemusí to nic být, ale já měla nateklé bolestivé uzliny při toxoplasmose, taky jsem kvůli tomu nemohla spát, být tebou, tak doktorovi aspoň zavolám, navíc jsi těhotná, takže je to nebezpečné, třeba je to jen z nachlazení, ale radši bych volala, člověk nikdy neví, ať si pak něco nevyčítáš :nevim:
Hodně štěstí, přeju ať to nic není :kytka:

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 31.01.11 08:19

jo, tak toxoplasmosa mě napadla taky…a z toho jsem právě tak vyděšená…ale zase si říkám, kde bych k tomu přišla…doma máme jen psa a Ti to nepřenáší,ne?

Ajka a Domi
Extra třída :D 14771 příspěvků 31.01.11 08:22

toxo může být i ze špatně umyté zeleniny,nemusí být přenašeč jen kočka :wink: držím palce at to tohleto není :hug:

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 31.01.11 08:26

jeje, tak teď už jsem fakt vyděšená, takže asi raději mám jít k doktorce, co? Si tam asi budu připadat, jako hypochondr :-(

Ajka a Domi
Extra třída :D 14771 příspěvků 31.01.11 08:35

hele musíš bránit těhu mimčo,takže upaluj,snad to nic nebude,ale za ten klid ta návštěva stojí :wink:

lulushka
Extra třída :D 10178 příspěvků 31.01.11 08:41
vegiska píše:
jeje, tak teď už jsem fakt vyděšená, takže asi raději mám jít k doktorce, co? Si tam asi budu připadat, jako hypochondr :-(

jakýpak hypochondr, tady nejde jen o tebe, ale taky o to mimčo, nemáš se za co stydět, prostě běž, raději zbytečně, než pak pozdě :wink:

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 31.01.11 08:41

jasně, ale doktor, stejně asi hned nepozná, co by to mohlo být, že? … chjo :-(

lulushka
Extra třída :D 10178 příspěvků 31.01.11 08:43
vegiska píše:
jasně, ale doktor, stejně asi hned nepozná, co by to mohlo být, že? … chjo :-(

nejspíš ti nabere krev a pak se bude čekat na výsledky, vzhleden k tomu, že jsi těhu, tak myslím, že to urychlí a možná by mohly být na druhý den, ale uvidíš sama :think: :nevim:

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 31.01.11 08:50

dobře, moc děkuju za rady :kytka:

Ajka a Domi
Extra třída :D 14771 příspěvků 31.01.11 08:59

jojo udělá krevní testy :wink:

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 31.01.11 09:03

holky a netušíte, jak dlouho trvají ty výsledky? Nevím jestli bych to zvládla 3 týdny v nejistotě :-(

lulushka
Extra třída :D 10178 příspěvků 31.01.11 09:06
vegiska píše:
holky a netušíte, jak dlouho trvají ty výsledky? Nevím jestli bych to zvládla 3 týdny v nejistotě :-(

Vegis, tři týdny snad nee, u mě to trvalo tak týden, ale mám pocit(už je to dávno, tak si to moc nepamatuju), že mě nebrali krev, ale dělali mi stěr z rány, u krve by to mělo být rychlejší, myslím, že tak 1-2dny :nevim:

Ajka a Domi
Extra třída :D 14771 příspěvků 31.01.11 09:07

vegis já nevím,snad to bude rychlé.ale řeba je to fakt jen z toho že se o tebe pokouší nějaké nachlazení a imunitní systém bojuje a zatím nemáš příznaky,hlavně buď v klidu-stresem miminku ubližuješ a zajed si tam :wink:

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 31.01.11 11:15

tak jsem zpět, spojila to rovnou s preventivkou. Říkala, že to nejsou uzliny, že se mi na tom krku něco zanítilo, nějaký komedom nebo co a z toho, to je. Prý by to mělo zmizet, jinak se to musí říznout. Akorát mi teda našla v moči bílkovinu, přes ten papírek, tak jsem to nesla do laborky a mám si po 12 volat :-?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Návorková o vztahu s Dvořákem: Byly tam ponorky, tančit ale budeme dál!

Vítězným párem letošní deváté řady StarDance se stal Jiří Dvořák s taneční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >