Uzliny při nemoci

Anonymní
27.1.24 15:15

Uzliny pri nemoci

Ahoj. Jsem treti den nemocna. Deti byly posledni 2 tydny nemocne, jednou angina, pak viroza, chripka, pote to dostal muj manzel a ted ja. Na zacatku jsem mela takovou typickou teplotu pres 38; jakoze zima a bolest svalu, ted mam porad 38, citim se uplne normalne ale druhy den mam nateklou uzlinu vzadu na krku, boli z toho prava strana krku az k ramenu ale jen na dotek. Jinak jsem mela krece, ted me picha jen v prave pazi, asi od te uzliny. Jen ted se mi udelala dalsi uzlina a to na leve strane
vepredu krku v dolni casti tak asi 10 cm pod uchem. Ta ale neni vubec bolestiva. Tak me zajimalo, jestli je to normalni? Takhle, vsude ctu, ze nebolestive uzliny muzou znacit vaznejsi problem. To vzdy jsou pri nemoci bolestive? Dekuji moc za odpoved

  • Citovat
  • Upravit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.