V čem přenášíte špinavé prádlo k pračce?

18633
23.7.11 20:52

V čem přenášíte špinavé prádlo k

Milé hospodyňky, chtěla jsem se vás zeptat v čem přenášíte špinavé prádlo k pračce, když máte pračku jinde než prádlo odkládáte. Naše situace: Máme pračku v suterénu a běžně se svlíkáme a prádlo odkládáme vlastné o dvě „patra“ víš než je pračka( v podkroví)Je to k vzteku furt přenáším pytle špinavýho oblečení, mlátím se do hlavy že mi návrh stavitele, nechat si v domě udělat tunel do kterého by se prádlo házelo a to by padalo k pračce, přišel před 4lety tak šíleně k smíchu :zed:
Teď používáme toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?… , al eto moc dlouho nevydrží a máme šílenou spotřebu, za krátko je to roztrhaný, trčí s toho dráty a je to k ničemu.
Dnes jsem objevila tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
Máte to některá? Je to co k čemu? Nebude se to taky trhat? Dá se to pohodlně přenášet po schodech? Prosím o zkušenosti. Děkuji
a samozřejmě i jakékoli další nápady na lehké, přenosné a odolné přenašedlo velice uvítám!!! Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13496
23.7.11 20:55

ahoj
ja mam pro malou v pokojicku to co by se ti libilo, uz mame druhe, ono to totiz nedosahuje az na zem(blbe vymyslene), takze jak se tam haze pradlo tak se to tihou natahuje a rve se to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1609
23.7.11 20:59

to první máme na hračky :pankac: a s tím druhým by se mi nechtělo po schodech, bála bych se omlácených nohou o ty tyčky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23861
23.7.11 21:02

Hehe, přítel si ten shoz na prádlo prosadil, ale zatím z důvodů neobydlenosti horního patra nepoužíváme. A co obyč. koš na prádlo? http://www.kuchyne-domacnost.cz/…dlo/d-70803/ Tedy předpokládám, že nahoře máš nějaký „designový“ :mrgreen: koš na špinavé prádlo a pak to z toho přendáš do tohoto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vydřice
23.7.11 21:02

Laci ja ti asi nepomuzu, ja prenasim v plastovym kosi, ale napadla me ikea taska. Velka je dost, muzes to mit pres rameno :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
18633
23.7.11 21:10

děkuji dobré duše..
Giny - závidím prozíravost t vého manžela, jako ono je to fakt směšný, mít v baráku skluzavku na špinavý hadry, ale ušetřilo by nám to fakt hrozně moooc práce…
Ten plastový koš se šíleně špatně nosí po schodech jeden už doma máme.
Taška z IKEA :think: No jo no, ale to bych už to mohla dávat do igelitek ne? :mrgreen: :lol: :lol:
Tami - dííky za upozornění že to nedosáhne na zem! 8-o takže to se asi bude rvát taky..
Bouchání do nohou se nebojím, předpokládám že se to složí k sobě a nesla bych to tyčkama od nohou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
23.7.11 21:12

Jasne, slozit k sobe se to da, ja to tak taham z pokojiku do koupelny, ale pokud v tom budes mit pradlo pro vas pro vsechny tak se ti to bude trhat. Takze do toho bych nesla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vydřice
23.7.11 21:12

No jo, ale igelitka se ti protrhne :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
882
23.7.11 21:13

Ten bílý je na přenášení podlě mě nepraktický, budou ti překážet ty kovové nohy, případně se to bude samo skládat cestou a oblečení vypadávat. Používám to na hromadění prádla na vyžehlení, a jak to nedosahuje až na zem, tak se tou tíhou prádla (no nežehlím moc často) už ty nohy zkřívaly. Celkově je to takové k ničemu.
Ty Ikea tašky by byly na přenášení asi OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
714
23.7.11 21:14

Já nosím špinavé roztříděné prádlo o patro výš k pračce v klasickém plastovém koši na prádlo. Normálka opřu o faldík (břicho) a pravou rukou držím protože v levé ruce vedu Terezku která jde asistovat. :-D A dá se to v pohodě i s plným košem. Jo a koš mám velký 90 cm. (jsme velký lidi a máme hoooodně prádla). pak to nosím v něm i ven a skládám do něj venku suché prádlo co čeká až ho „někdo“ vyžehlí. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
23.7.11 21:21

Ahoj. Já prádlo nikam nenosím, ale když jsme delší dobu u našich, tak ho skladuju ve skládacích přepravkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1903
23.7.11 21:22

Ahoj, taky chodím dvě patra s prádlem. Máme prádelnu ve sklepě. Používám normální koš na prádlo, do něj si dám jednu várku a jdu, většinou za ruku s dvouleťákem po schodech. Koš nechám u pračky a po doprání jdu věšet s tím samým košem podle počasí bud ven na zahradu nebo do sušárny ve sklepě. Ten koš je na jedné straně s výkrojem na bok, takže se dobře drží. A suché skládám také do něj. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53115
23.7.11 21:27

Laci mám přímo koš na špinavé prádlo něco takového :wink: http://www.kvalitadodomu.cz/…una/d-71491/ Souží nám už hodně dlouho a snést ho není problém :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24320
23.7.11 21:33

Házej z okna :mrgreen: Čistě na přenesení není špatný nápad ta taška, já nosím normálně v koši, opřu ho o bok a držím jednou rukou :-D

(V koupelně z hromady vyberu do koše „jednu dávku“, snesu, vyperu a buď nesu zas nahoru nebo suším venku.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2374
23.7.11 21:33

já ten ikeácký koš nedoporučuji. Jednou jsme ho taky měli a začalo se to dost trhat, moc to nevydrží :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama