Ve kterých místech bolí kontrakce?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
302
5.7.16 22:09

V kterých místech bolí kontrakce?

Ahoj holky, můj dotaz je už v názvu.. Někdo mi říká, že kontrakce bolí jen v podbřišku, další zas že bolí celé břicho, respektive všude kam dosahuje děloha. Jaké jsou vaše zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9450
5.7.16 22:12

Prvně podbřišek, jako na MS, pravidelně, přicházely a odcházely…
až pak v porodnici celé břicho až do zad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1008
5.7.16 22:12

Moje zkušenost? Kontrakce = tlak jako při kadění, jako by chtěl jít ven basketbalový míč :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
5.7.16 22:16

Tak já měla pouze bolesti do kříže, každý ti řekne něco jiného, protože každý vnímá bolest jinak a každý porod je jiný, koneckonců i těhotenství ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1386

Ahoj, prasklá voda a po chvíli bolest po celém břiše až do zad (křížové bolesti)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6378

Mě z toho bolela pipinka. A v ní křeče-kontrakce..S ms to nemělo nic společného :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
5.7.16 22:17

Me bolela deloha jakoby spis dole, ale ted bych si to klidne dala znova, uz si to vubec nepamatuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
678
5.7.16 22:59

Ze zacatku v podbrišku a poslední treba 4 ty nejsilnější kontrakce pocitově úplně všude. Ke konci už to byla taková dost místně neidentifikovatelna bolest. Ale asi jak u koho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31689
5.7.16 23:04

Mě bolely výhradně záda v oblasti kříže. kontrakci, která by bolela v břiše jsem za 3 těhotenství a porody nezažila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11131
5.7.16 23:07

Zpocatku jen a cista zada. diky tomu jsem nepochopila, ze zacinam rodit :lol: pak uz ale takova neustavajici globalne vseobjimaci bolest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4031
5.7.16 23:41

Postupně od podbřišku až po celé břicho, ale to už byly takové bolestivé vlny od bránice až ke stydké kosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3251
5.7.16 23:59

První porod - při kontrakcích postupující křeš břicho - záda-kyčle až do prstů u nohou, fuj. nedávno druhý porod a jen spodek břicha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4100
6.7.16 00:20

U prvniho jen krizove bolesti, hodne silne. bricho vubec, tam jsem jen citila jak se mimi hybe

u druheho tak nejak celkove bolel cely spodek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
6.7.16 00:31

Me bolel spodek delohy a cipek, jako by tama chtel prolezt velkej dinosaurus, co ma takovy ty ostny na zadech :D Stegosaurus? :D Asi ten… Ale byl to moc peknej porod. Cekala jsem horsi bolest :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302
6.7.16 04:30

U prvniho-bolest jako při zácpě, u druhého mi začaly křížové bolesti a postupně se to rozšířilo do břicha a dolů… takze nejen ze to každá máme jinak, ale i u každého dítěte to může být jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat