V noci neslyším dceru

Anonymní
14.11.19 11:17

V noci neslyším dceru

Ahoj holky, jdu si pro radu, nebo možná pro slova útěchy. Jsem necelý týden po operaci ruky a mám sádru. A za nic na světě v noci nemám páru, co se děje. Přibližně před deseti dny jsme přesunuli dceru do jiného pokoje, což asi taky dělá své.

Jenže když v noci dcera brečí, tak já o tom vůbec nevím. Manžel je teď s námi doma, protože bych po operaci péči o dceru sama nedala a nejenže se stará o ni, o domácnost, ale ještě k ní musí vstávat v noci i ráno. Já jsem úplně vypnutá. Trošku mám pocit, že když je muž doma, tak si moje tělo myslí, že prostě nemusí. Já to ale takhle nechci, nedokážu ji přebalit, vykoupat, skoro ani vyndat z postýlky a už takhle se cítím jako matka na h***, do toho ještě ta noc a ráno bych si vyrvala vlasy, když se vzbudím a zjistím, že je třeba 9, takže dcera už dávno vstávala. Navíc manžel má dost tvrdé spaní, takže vždycky trvá dlouho, než se vzbudí, když dcera brečí a mě to nevzbudí vůbec, jsem fakt nešťastná…
Děkuju, že jste to dočetly, a kdybyste k tomu měly cokoliv co říct, budu ráda :zed: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14.11.19 11:21

Tak si kupte chůvičku nebo dceru přesuňte zpátky do ložnice, popř. Budík. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 11:24

@barboramerk
Budík není možný. Dcera se nebudí pravidelně. Chůvičky máme, ale manželovi přijdou „zbytečné,” když on ji slyší…

• Nahlásit
  • Citovat
2438
14.11.19 11:25

Já mám i na tříetou zapnuté chůvičky. Neslyšela bych ji. Máme to přes dva pokoje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8073
14.11.19 11:25

A manžel Ti to vyčítá? Pokud ne, dál bych to neřešila. On je taky rodič, tak ať vstává chvíli on. Nevidím na tom nic špatné…
Matka jseš dobrá i když k ní nevstávaš v noci… proč si ženská hned myslí, že je naprd máma když nefrčí na 150%??? Co to je za trend?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19654
14.11.19 11:27
@Anonymní píše:
@barboramerk
Budík není možný. Dcera se nebudí pravidelně. Chůvičky máme, ale manželovi přijdou „zbytečné,” když on ji slyší…

Tak ho popros, ať tě vzbudí, že ty ji prostě neslyšíš. Já jsem slyšela každé jeho vzdychnutí a moc dobře se mi nespalo. Jak dostal vlastní pokoj, bylo to lepší. Stěhuje se k nám k ránu. Vždycky mě to vzbudí, lépe se mi spí bez něj, ale zatím to snáším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8073
14.11.19 11:28

U nás si 3,5letá dojde za námi. Má pootevřené dveře, my taky… A když nedojde a brečí ze spaní tak ji buď slyším a jdu za ní nebo se uklidní sama.
Minule mě tahala za nohu asi dlouho, ale já byla tak KO + mi to zapadalo do snu, že my trvalo dlouho kým jsem pochopila, že mě to tahá v reálu. Odvedla jsem ji do pokojíčku, uložila a spala v pohodě dál…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 11:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jdu si pro radu, nebo možná pro slova útěchy. Jsem necelý týden po operaci ruky a mám sádru. A za nic na světě v noci nemám páru, co se děje. Přibližně před deseti dny jsme přesunuli dceru do jiného pokoje, což asi taky dělá své.Jenže když v noci dcera brečí, tak já o tom vůbec nevím. Manžel je teď s námi doma, protože bych po operaci péči o dceru sama nedala a nejenže se stará o ni, o domácnost, ale ještě k ní musí vstávat v noci i ráno. Já jsem úplně vypnutá. Trošku mám pocit, že když je muž doma, tak si moje tělo myslí, že prostě nemusí. Já to ale takhle nechci, nedokážu ji přebalit, vykoupat, skoro ani vyndat z postýlky a už takhle se cítím jako matka na h***, do toho ještě ta noc a ráno bych si vyrvala vlasy, když se vzbudím a zjistím, že je třeba 9, takže dcera už dávno vstávala. Navíc manžel má dost tvrdé spaní, takže vždycky trvá dlouho, než se vzbudí, když dcera brečí a mě to nevzbudí vůbec, jsem fakt nešťastná…
Děkuju, že jste to dočetly, a kdybyste k tomu měly cokoliv co říct, budu ráda :zed: :srdce:

Nevidím věk dcery a celkově nechápu. Štve mě, že seš ten typ ženský, která se hroutí, že otec jejího dítěte vstává k dceři, koupe ji a uvaří jídlo v případě nemoci vlastní ženy. Děláš ženským pěknou medvědí službu. Tak hlavně předčasně sundat sádru a šup zpátky se smékat :roll: jo a absolutně nechápu, proč měsíc nepočká přesun do vlastního pokoje, to bys opět nebyla paní dokonalá, že dítě spí s vámi, vid :roll:

Příspěvek upraven 14.11.19 v 11:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9853
14.11.19 11:35

Dceru bych přesunula zpět k vám, pokud ti to takhle nevyhovuje. A manžel na to říká co? Bereš nějaké léky na bolest?
Já vždy řešila spíš opačný problém, vzbudilo mě i silnější prdnutí z vedlejšího pokoje :mrgreen: Začalo se to lepšit až tak ve 4 letech mladší, kdy už jsem si byla jistá, že sama bezpečně potmě sleze z postele a dojde si na záchod nebo za námi, když potřebuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10270
14.11.19 11:38

@iwa83 manžel nejspíš nic nevyčítá- na zavalení nesmyslnou obrovskou vinou si zakladatelka vystačí sama.

Hele - tvoje tělo je jasně říká, potřebuju se především vyspat a dělá dobře. Pro tvoji dceru to znamená troška nepohodlí, ale nic tragického.

Až dočerpáš síly, tak neboj, zase se nevyspíš…

Samozřejmě že jsi dobrá matka a až se ti podaří odignorovat ty lži, co ti úzkost tlačí do hlavy - jako že jsi špatná matka, a že to nezvládáš, tak to bude celé v daleko větší pohodě.

Příspěvek upraven 14.11.19 v 11:40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 11:38

@iwa83
Nevyčítá mi vůbec nic :). Ale sama z toho jsem naštvaná, protože přes den toho moc neudělám s pravou rukou v sádře, max. vyluxuju, dceru nakrmím a uspím, ale jinak nic moc, a když ho pak vidím, že je v 10 ráno tuhej, tak je mi to líto a jsem naštvaná. Beru prášky na bolest, tak se uklidňuju, že po vysazení to třeba bude lepší, ale jsem každý ráno akorát zpruzelá, že jsem to zase nedala.
@Russet
To jsem mu říkala, jenže já mluvím že spaní a prý jsem ho už několikrát prosila, ať „to vyřeší on.”

@iwa83
Právě, taky když už ji slyším, tak mi to zapadne do snu.

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
10270
14.11.19 11:39

A teda naordinovala bych ti tohle čtení

https://www.jota.cz/liny-rodic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
678
14.11.19 11:40
@Anonymní píše:
@barboramerk
Budík není možný. Dcera se nebudí pravidelně. Chůvičky máme, ale manželovi přijdou „zbytečné,” když on ji slyší…

Jak přijdou zbytečné, já bych se ho neptala, prostě si zapnu chůvičku a je…Sama píšete, že manželovi trvá, než ji uslyší…Anebo ji přesuňte zpátky do pokoje…
Kolik je dceři?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19654
14.11.19 11:41
@Anonymní píše:
@iwa83
Nevyčítá mi vůbec nic :). Ale sama z toho jsem naštvaná, protože přes den toho moc neudělám s pravou rukou v sádře, max. vyluxuju, dceru nakrmím a uspím, ale jinak nic moc, a když ho pak vidím, že je v 10 ráno tuhej, tak je mi to líto a jsem naštvaná. Beru prášky na bolest, tak se uklidňuju, že po vysazení to třeba bude lepší, ale jsem každý ráno akorát zpruzelá, že jsem to zase nedala.
@Russet
To jsem mu říkala, jenže já mluvím že spaní a prý jsem ho už několikrát prosila, ať „to vyřeší on.”@iwa83
Právě, taky když už ji slyším, tak mi to zapadne do snu.

Jsi po operaci. Potřebuješ regeneraci. Spánek. Nech muže, ať to vyřeší. Však se ještě nastaráš dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9853
14.11.19 11:44
@Russet píše:
Jsi po operaci. Potřebuješ regeneraci. Spánek. Nech muže, ať to vyřeší. Však se ještě nastaráš dost.

Taky myslím.

Jestli manželovi taky trvá déle, než k ní vstane, tak jí přesuňte zpět k vám, nebo to vyřeš těmi chůvičkami, ale určitě si nic nevyčítej!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama