Vaginální zánět u dcery

Anonymní
19.7.21 20:36

Vaginální zánět u dcery

Dobrý den mám dceru 13 let a má vaginální zánět a dostala mastičku má jí používat až do čtvrtka zatím zabrala trošku je to v pohodě?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33089
19.7.21 21:09
@Anonymní píše:
Dobrý den mám dceru 13 let a má vaginální zánět a dostala mastičku má jí používat až do čtvrtka zatím zabrala trošku je to v pohodě?

Tak snad ji předepsal lékař a ten ví, co a jak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.21 21:15

@Russet Ano jen jestli ta mast to vyléčí do toho čtvrtka nebo to může trvat dýl zatím pomohla trošku

• Citovat
  • Nahlásit
24524
19.7.21 21:32

Zase anonymní s 13letou dcerou, no já budu hodná dnes a sednu si na ruce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17506
19.7.21 21:45
@Anonymní píše:
@Russet Ano jen jestli ta mast to vyléčí do toho čtvrtka nebo to může trvat dýl zatím pomohla trošku

no to my nevíme, to se uvidí ve čtvrtek. když teď přestanete dodržovat lékařské pokyny, tak se to celé jen zhorší a půjde to vyléčit ještě hůř.

Moc netuším na co se ptáš.

U lékaře si byla, máš jak to řešit, zabírá to, tak prostě pokračuj Není nad čím přemýšlet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9886
19.7.21 21:45
@Anonymní píše:
@Russet Ano jen jestli ta mast to vyléčí do toho čtvrtka nebo to může trvat dýl zatím pomohla trošku

To ti nikdo neřekne, buď ti zabere, nebo to bude trvat dyl a nebo taky bude potřeba třeba něco jinýho. Uvidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33089
19.7.21 23:05
@Anonymní píše:

Mazala bych tak dlouho, jak řekl lékař. Volné bavlněné prádlo a otírat směrem dozadu. Nejlépe sprcha bez mýdla několikrát denně a osušit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat