Váha maminky v 18+3tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dee10
Kecalka 312 příspěvků 01.07.19 09:14
Váha maminky v 18+3tt

Ahoj :mavam: maminky, těhulky, kolik jste přibraly/vážily v 18.týdnu? Já jsem z toho celá špatná, každý mi říká, že bych měla přibírat a že už bych měla mít aspoň +5kg :nevim: A já se zatím držím na své původní váze 48 kg, přitom už se začínám hodně cpát :roll: tak mě zajímá jestli jeste to měla některá taky takhle a nebo je něco špatně :nevim: je to mé první těhotenství, takže se omlouvám jestli je to blbý dotaz :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11013 příspěvků 01.07.19 09:15

Do 20tt jsem u obou těhotenství hubla. To sem byla ještě v mínusu. Nejvíc sem přibrala až ve 3. trimestru

Annabela11
Závislačka 3912 příspěvků 01.07.19 09:16

@Dee10 Do 6m jsem mela -3kg…Syn mel pri narozeni skoro 4kg takze buď v klidu :lol:

Paulie4
Nováček 7 příspěvků 01.07.19 09:21

Do pátého měsíce jsem zhubla 6kg a až pak jsem začala trochu nabírat váhu :)

Mysticlipstick
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 01.07.19 09:21

Do 22 tt. jsem zhubla 4 kg. Nyní mám o 2 kg víc. V podstatě mám stále o 2 méně a v poradně říkali že v pohodě, že každý nemusí přibrat 30, že to není ani normální ;) Nejvíce se prý přibírá v tom třetím trimestru.

Asijetotu
Zasloužilá kecalka 821 příspěvků 01.07.19 09:35

Já jsem 22tt a mám +1kg. Ale už vidím na sobě větší bříško takže si myslím že už začnu přibývat. Přece jen máme před sebou ještě kus cesty ve které se přibývá nejvíc ;) jen bych se ráda vesla do 10kg tak snad :D

Mysticlipstick
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 01.07.19 09:36
@Asijetotu píše:
Já jsem 22tt a mám +1kg. Ale už vidím na sobě větší bříško takže si myslím že už začnu přibývat. Přece jen máme před sebou ještě kus cesty ve které se přibývá nejvíc ;) jen bych se ráda vesla do 10kg tak snad :D

Mám to skoro podobně, myslím že to je i tím že se vyloženě necpu, naopak se snažím jíst pravidelně a zdravěji, ale neměla jsem ani moc chutě, jen občas :)

debra.morgan
Echt Kelišová 9478 příspěvků 01.07.19 09:37

Nejvic jsem pribrala v 1. trimestru, snad 4 kila během tydne… ale ted v 35tt mam jen + necelých 6 kilo oproti normalni vaze…

Mysticlipstick
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 01.07.19 09:41
@debra.morgan píše:
Nejvic jsem pribrala v 1. trimestru, snad 4 kila během tydne… ale ted v 35tt mam jen + necelých 6 kilo oproti normalni vaze…

Ty už jsi takhle daleko :) jsem myslela, že jsi nějak v 25 tt. když jsem tě viděla někde přispívat, tak hodně štěstí :palec:

debra.morgan
Echt Kelišová 9478 příspěvků 01.07.19 09:43
@Mysticlipstick píše:
Ty už jsi takhle daleko :) jsem myslela, že jsi nějak v 25 tt. když jsem tě viděla někde přispívat, tak hodně štěstí :palec:

jojo, strasne to leti :lol:

Mysticlipstick
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 01.07.19 09:45
@debra.morgan píše:
jojo, strasne to leti :lol:

Tak to ty vedra a tropický noci musí být libový teda… já se modlim za bouřku dneska 8)

debra.morgan
Echt Kelišová 9478 příspěvků 01.07.19 09:49
@Mysticlipstick píše:
Tak to ty vedra a tropický noci musí být libový teda… já se modlim za bouřku dneska 8)

hele, vsichni si na to vsude stěžují, ale já jsem úplně v pohodě, teplo je fajn, spím celou noc, max. jdu čůrat a hned zas usnu, otoky nemám… kdybych neměla to břicho (ktery mam teda super maly, jeste ke vsemu), tak ani nevim, že jsem těhotná 8) užívám si, že jsem doma a nikam nemusím :lol:

Mysticlipstick
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 01.07.19 09:53
@debra.morgan píše:
hele, vsichni si na to vsude stěžují, ale já jsem úplně v pohodě, teplo je fajn, spím celou noc, max. jdu čůrat a hned zas usnu, otoky nemám… kdybych neměla to břicho (ktery mam teda super maly, jeste ke vsemu), tak ani nevim, že jsem těhotná 8) užívám si, že jsem doma a nikam nemusím :lol:

Tak to bude drobeček :palec: půjde ven jedna báseň :lol:

debra.morgan
Echt Kelišová 9478 příspěvků 01.07.19 09:56
@Mysticlipstick píše:
Tak to bude drobeček :palec: půjde ven jedna báseň :lol:

no to doufam, jen fakt nechci prenaset :mrgreen: od pristiho tydne zahajuji kazdodenni uklid, umyvani oken a okopavani zahradky a dlouhy nocni prochazky :mrgreen: kdyz nic, tak aspon poradne uklidim :lol:

jediny co, tak se rano budim regulerně hladová, ale fakt dost, sníst 2 chleby není prpblém 8)

eM91
Stálice 99 příspěvků 01.07.19 09:56

@Mysticlipstick to říkaly kamarádce taky, porodila 4 kilový dítě :lol: :lol: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama