Valco snap 4 nebo Inglesina trip

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucgott
Povídálka 14 příspěvků 14.03.19 13:20
Valco snap 4 nebo Inglesina trip

Ahoj. Prosím o recenze na tyto golfky. Vím že je v nich velký rozdíl, ale inglesina se mě líbí, že je to kvalitní značka a má nosnost do 25 kg, polohování nožiček a vím že vydrží i na 3 děti. Nelibí se mě že se prý nedá řídit jednou rukou? Nad snap 4 přemýšlím, že se mě líbí spojená rukojeť, mohla bych si zatím koupit levnější varianta bez nafukovacích koleček a třeba na druhé dítě vyměnit kola za nafukovací. Dá se řídit krásně jednou rukou? Nelíbí se mě, že to není moc kvalitní značka a nosnost jen do 15 kilo, nemá polohovaní nožiček. Má někdo prosím s těmito kočárky zkušenosti?

Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 1 inzerát 14.03.19 13:53

Mám Valco a teda nevím, kde jsi přišla na to, že není kvalitní. Odvozil 2 děti A čeká na třetí. Krom dirky v košíku nemá jedinou vadu. Ridi se vyborne, klidne jednou rukou, delala jsem to casto. Polohovací nohou má. To neměly jen ty starší modely. A moc nevím, na co by mi byla nosnost 25 kg. Nás mladší má dva a čtvrt a má 12 kg, starší měl cca 13. Těch 25 budou mít asi na základce. Nicméně i to Valco s nosnosti 15 kg mi uvezlo obe děti ve věku necelé 4 a 2 roky. A to ne jednou.

Příspěvek upraven 14.03.19 v 13:55

Sany80s
Kelišová 7178 příspěvků 14.03.19 13:55

Upřímně, inglesinu mám ráda, ale golfky bez spojené rukojeti bych nekoupila. Fakt je to dost nepraktické.
Ten druhý jsem v ruce neměla, ale ta nosnost mi nepřijde úplně ideální. Když si vezmu, že tam člověk občas veze něco pro dítě a nákup.
Asi bych hledala dál.
Setrvale v jedné ruce se nedá vozit žádný kočár, ale u těch se spojenou rukojetí to jde alespoň na chvilku. ;)

Lucgott
Povídálka 14 příspěvků 14.03.19 14:32

@chaela Díky, já právě nenašla, že by měl někdo zkušenost, že by uvozil alespoň 2 děti. Tak bezva. :D S tou nosností nevím.Syn má teď 1,5 roku a má 11 kg,tak aby těch 15 stačilo.

chaela
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 1 inzerát 14.03.19 14:41

@Lucgott Je pravda, že já mám děti prcky. Ale i tak, vozíky jsem běžně dítě, nákup, babovky, balóny, bagry a na desítkách povedený motorky, kola, kolobezky. Občas se svezl i starší, když už moc knoural. Já na Valco nedám dopustit, má nějaké mouchy, ale to každý kočárek. Obyčejné holky teď mám taky, ale to je jen přibližovadlo nebo pojízdná nákupní taška. Dite se tam urcite pohodlne nevyspi, veze se to strasne, hrka to…

Káťa19
Extra třída :D 11033 příspěvků 18 inzerátů 14.03.19 18:22

@Lucgott recenze jsou tady:
Valco snap
Inglesina trip
:mavam:

Váš příspěvek
Reklama