Reklama

Valco snap 4 x snap 4 sport

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 10:40
Valco snap 4 x snap 4 sport

Dobrý den,

chci se zeptat jaký je rozdíl mezi snapem a snapem sport? nikde jsem to nenašla. Líbí se mi i britax, ale ten nemá polohovací nožičky což mě osobně vadí. Poradíte někdo? chci kupovat kočárek pro dítě od narození, ale klasickou trojkombinaci ne protože by se mi nevešla do auta proto volím tyto kočárky..
Anonymně protože nechci aby někdo věděl, že jsem těhotná.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kuchle
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 44 inzerátů 05.02.17 10:53

S Valcem neporadím, ale Britax už má polohovani nohou, jsou označeny jako Plus

kotyk
Echt Kelišová 7878 příspěvků 05.02.17 10:57

Sport má nafukovací kolečka, obyč Snap ne, ale dají se k němu dokoupit. Britax má řadu Plus, která má polohovací nožičky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 11:10

Takže si můžu koupit snap 4 a dokoupit si ty nafukovací kolečka? To by vyšlo finančně asi lépe. Budu kupovat i korbičku

linbrno
Povídálka 18 příspěvků 05.02.17 11:29

K Valcu s pěnovkama už nafukovačky téměř neseženete, přestali je dovážet. Pokud někde jsou, cena se většinou pohybuje od 2500 do 3000Kč. Lepší je koupit rovnou Sport. Pak ho i lépe prodáte dál. A Valco pro novorozeně není vhodné. To si spíš z bazaru pořiďte teď na půlrok nějaký obyčejný hluboký kočár, který bude pěkně odpružený, a Valco si nechte, až bude trochu větší. A nebojte se, že ho neužijete. Ze skladných můžu doporučit třeba Inglesinu Magnum, ta se dá dobře sehnat i na bazarech, krásně se složí do kufru i menšího auta a je lehká, ale dostatečně terénní. Nebo jiný kočárek tohoto typu. U Valca sice mají napsané, že s hlubokou korbou může být i na novorozence, ale nedělala bych to (osobní zkušenost).

bobr123
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 05.02.17 12:05

Pokud chces valco s moznosti dokoupit korbu tak to jedine k Valco ultra. Ten ma sundavaci korbu s moznosti vymeny za hlubokou korbu. Valco snap 4 nema sundavaci korbu, ta je tam pridelana napevno. Valco ultra zase nema u sportaku moznost polohovani do uplneho lehu. Je tam kolebkove polohovani.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 12:19

To aby se v tom prase vyznalo :D :D Asi teda vyhraje britax no… :( Ale ten se mi moc nelíbí… :( A nebo se naštvu koupím junama celou torjkombinaci a bude :D

bobr123
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 05.02.17 12:22

Ale britax taky nema odendavaci korbu. Teda myslim tim B-motion. Ale to nechci kecat. Sama za sebe muzu doporucit Valco ultra, mala v nem byla od pul roka, ale ted se vracim ke sportaku Mutsy. Ma super velky kola, korba otocna po i proti smeru jizdy, polohovani do lehu. Naprosto super kocar co projede blato, snih, pisek, proste vsechno.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 12:34

Mě fakt omejou.. :D koupím trojkombinaci a bude klid :D :D je to fakt děs se v těch kočárech vyznat peněz za to chtějí jak kdyby to byla nějaká kvalita :D Na první jsem měla takko laret a ten byl uplně sůůůper, ale takko už bych řekla, že nějak nevyrábí nebo co

marketak5
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 2 inzeráty 05.02.17 12:36

Britax má odendavaci korbu.

kuchle
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 44 inzerátů 05.02.17 13:16

Britax má odendavací korbu, já s ní jezdila. Na prvního jsme kupovali sporťák Motion, ten z kombinace byl totiž krátký hned, jak jsme tam malého dali. Na naši mladší jsme pak dokupovali korbu a vajíčko. Na podvozek se nacvaknou pomocí adaptérů. Sportovní sezení se z konstrukce odmontovává snadno.

Ornwen
Závislačka 4258 příspěvků 1 inzerát 05.02.17 15:16

Britax se da cely v klidu odepnout. Kdyz na to prijde vcetne kosiku. Korba je nacvakavaci. Kolecka u b-motion plus pseudonafukovaci (nepichnes, ale vlastnosti nafukovacich) a polohovani nozicek je.
A vcer a jsem ho videla v bozi zlute barvě ;)
S hlubokou korbou jsme normalne s prckem jezdili zadny zadrhel jsem nenašla

bamboole
Kecalka 129 příspěvků 28.02.17 13:33

K snap 4 není k dokoupeni korba? REsi se to vloznou taskou nebo jak?

kotyk
Echt Kelišová 7878 příspěvků 28.02.17 16:11

@bamboole http://www.valco.cz/…korbicka.php

bamboole
Kecalka 129 příspěvků 28.02.17 17:11

@kotyk Děkuji, je nejlepší se informovat u zdroje, ne z diskuzí, je to tak. ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama