Reklama

Bugabaoo Buffalo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Any294
Stálice 82 příspěvků 03.02.17 12:43
Bugabaoo Buffalo.

Maminky máte zkušenost?
Jaký je kočárek v terénu?
Jak dlouho vám vydržela hluboká korbička, než jste přešli na sportovní verzi?
Sporťák nemá nánožník? Co místo něj?
Jak hodnotíte sportovní verzi na spaní?
Děkuji za všechny postřehy.
Budu ráda i za tipy na kočáreky s kterýma jste byli spokojene a jsou pohodlné pro miminko.

Reklama

Reakce:

yellowmonkey
Kelišová 7167 příspěvků 03.02.17 13:16

Ahoj Any, na druhého syna mám Buffa a jsem trošku rozpačitá :-( Spíše teda z kvality. Jdu reklamovat podvozek (vrže od začátku) i hlubokou korbu a koš (černá po pár měsících totálně vyšisovaná, zrzavá). Předtím jsem měla na prvního syna Cameleona a tam naprostá spokojenost se vším.
Střední terény Buff zvládá dobře, větší už mám pocit, že z malého vydrncám duši.. Takže tam nastupuje Charriot.
Nánožník nemá. Já to řešila kvalitním nepromokavým fusakem. Ale snad se dá i nechat ušít.
Syn má teď 10 měsíců, 77 cm, 10 kg a stále je i s obr fusakem v hluboké korbě, toto je obrovská výhoda Bugaboo, délka korbičky.
Sporotovní verze - můžu hodnotit zatím pouze podle předchozí zkušenosti s Camem, ale je to stejné. Za mě naprostá spokojenost, spal tam jako miminko, dokonce lépe než v hluboké korbičce. Zádíčka má krásně v rovině a nožky ergonomicky pokrčené.
Takže za mě s oběma kočárky spokojenost, jen jsme tentokrát měli asi smůlu na špatný kus. Ale v obchodě, kde jsme kupovali, jsou naprosto úžasní a vše bez problémů na reklamaci projde.
Tak snad jsem ti aspoň trošku pomohla.

Any294
Stálice 82 příspěvků 03.02.17 13:23

Děkuji za informace :kytka:.
Mě se líbil nejprve Cameleon, ale trochu mě odradily ty malé přední kolečka.
Takže na procházky po lese, to asi nebude to pravé ořechové.
Můžu se zeptat, kde jste kočárek kupovali.
Jednu dobu byl výhodnější kup v Německu, už se to asi srovnalo s ČR, netusíš?

Natálka26
Kelišová 5386 příspěvků 03.02.17 14:50

Já Buffalo mám a jsem naprosto spokojená, díky reklamaci jak funguje u BGB je mi úplně jedno jestli vysisuje nebo ne a osobně musím říct že mě se to nestalo a to ten kočár byl v létě venku pořád. V terénu taky nemám problém a oproti concordu naprostá pecka. V hluboký mi vydržela do roku a i teď se vejde, jen ne natazena. Nánožník nemá a abych pravdu řekla nikdy mi nechyběl. Dát tam fusak nebi kdovijaka práce a když náhodou můžeš si nechat Nánožník ušít.

Maja1984
Stálice 86 příspěvků 03.02.17 17:33

Já ho mám pů roku a spokojenost veliká. Malý je zatím v hluboké i s fusakem a ještě nějakou dobu tam zůstane :-) Já mám letní miminko a když bylo horko a ležel tam jen na zavinovačce, tak tam celkem skákal na hrbolech. Teď když už je větší a těžší, tak se ten střední terén dá v pohodě projet. Ale na některých hodně terénních místech jsme ho museli přenášet. Ale to by asi žádný kočár nedal. Nánožník neřeším koupila jsem ten arctic fusak a s tím snad vystačím. Sice do hluboké korby je trochu velký, ale dá se to a i teď v těch mrazech malého skoro neoblékám, mám ho v té zimní verzi a je vždycky pěkně vyhřátý. Jinak my ho poptávali v německu i rakousku a vyšel shodně 1079 euro stříbrný a 1139 černý rám - cena loni duben. Říkali, že reklamace se dají řešit mailem a poštou. Pak nám nabídli v Babiez Letňany 10% slevu a tak jsme to vzali tam, vyšlo to stejně a nemuseli jsme pro to nikam jet. Sem tam jsou akce, je dobré si to pohlídat, člověk ušetří. Reklamací bych se nebála, co jsme slyšela mění kus za kus bez problémů.

yellowmonkey
Kelišová 7167 příspěvků 03.02.17 21:18

Holky já ho nechci hanit, ten kočár miluju :mrgreen: Jen jsme prostě měli kliku na špatný kousek, další kamarádka, co kupovala společně se mnou, má podvozek ok, ale korba a koš taky totalně vyšisované. Mě to prostě jen překvapilo oproti Camovi, ten přežil už tři děti a vrže méně než nové Buffalo :mrgreen:
Jinak my jsme kupovali v My Baby Store a absolutní spokojenost, přístup perfektní. Na slevu se zkuste zeptat, myslím, že min. 10% dostanete všude ;)

jajackie
Stálice 59 příspěvků 04.02.17 10:05

Ahoj, ja ho mam cca rok a pul, a taky naprosta spokojenost. Sportak taky v pohode, mala v tom vypada pohodlne. Z korbicky jsem ji vyndala cca v 6 mesicich, aby nahodou nevypadla, mista bylo urcite dost.

Co se tyce terenu - vetsi kolecka jsou mnohem lepsi nez Cameleon (co jsem tak mela moznost si ho obcas pujcit), a Charriot zas samozrejme zvladne uplne jiny teren. Ale jezdim s nim vsude, v lese s koreny ci vetsimi kameny apod. holt musim davat trosku pozor, aby se mi nezasekavala kolecka, treba v pisku na plazi nebo v hlubsim snehu se holt otocim pozadu a po tech dvou zadnich koleckach ho protahnu fakt vsude. Ale neni to vyslovene kocar do nejakeho brutalniho terenu samozrejme. Kdyz mam jet na tyden do hor, tak si radsi vezmu Charriot. Ale zas nejde polohovat sedacka na spani, tak to na kazdodenni jezdeni taky Neni.. s jinymi terennimi nemam zkusenost.

Ja to beru jako super mestskej kocar, kterej projede vsechno, kdyz je potreba..

Any294
Stálice 82 příspěvků 04.02.17 12:45

Ahoj holky.
Jak dlouho vám sloužil sporťák? Když jsem viděla video na sporťák Mima, dítě mělo tak do 1 roka, a byl ho plný kočárek 8o.

jankot
Kecalka 249 příspěvků 23.01.18 15:30
@Any294 píše:
Ahoj holky.
Jak dlouho vám sloužil sporťák? Když jsem viděla video na sporťák Mima, dítě mělo tak do 1 roka, a byl ho plný kočárek 8o.

Tak tohle resim take, do kdy se dite do sportaku buffalo vejde(prislo mi to v obchode male),ale nikde nikdo neodpovida :zed:
A jak nakupni kos-jak tam davate vetsi nakup? Prijde mi ze pod hlub. korbu se do kose neda vlezt :think:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama