Kočárek Commi Royal

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
donutkaP
Závislačka 3657 příspěvků 26.01.17 19:09
Kočárek Commi Royal

Ahoj maminky, nikde jsem nenašla recenze nebo zkušenosti s kočárkem Commi Royal https://www.maxim-kocarky.cz/…commi-royal/ :oops: Nemáte ho náhodou některá doma? Jak jste s ním spokojené? :kytka: Já jsem se do něj úplně zamilovala, ale není kde osahat a vyzkoušet, takže budu muset objednávat z internetu a mám trochu strach, když nemůžu ani najít žádné recenze :roll: Budu ráda za každý postřeh a každou zkušenost :kytka:

Reakce:
donutkaP
Závislačka 3657 příspěvků 04.02.17 12:30

Holky to vážně nikdo tenhle kočárek nemá? :(

Valerie vinsh
Nováček 1 příspěvek 16.04.17 11:22

Zdravím, také tady hledám recenze na tento kočárek, už ho máš doma?

donutkaP
Závislačka 3657 příspěvků 16.04.17 11:24

@Valerie vinsh nakonec jsem se rozhodla pro kočárek Elfan Classic a ten už mám doma :oops: tenhle jsem strašně chtěla, byla jsem rozhodnutá ho objednat i když jsem nenašla recenze, ale zjistila jsem, že by se mi složený nevešel ani do jednoho auta, takže jsem musela volit jiný :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >