Reklama

Kočárek Commi Royal

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

donutkaP
Závislačka 3403 příspěvků 26.01.17 19:09
Kočárek Commi Royal

Ahoj maminky, nikde jsem nenašla recenze nebo zkušenosti s kočárkem Commi Royal https://www.maxim-kocarky.cz/…commi-royal/ :oops: Nemáte ho náhodou některá doma? Jak jste s ním spokojené? :kytka: Já jsem se do něj úplně zamilovala, ale není kde osahat a vyzkoušet, takže budu muset objednávat z internetu a mám trochu strach, když nemůžu ani najít žádné recenze :roll: Budu ráda za každý postřeh a každou zkušenost :kytka:

Reklama

Reakce:

donutkaP
Závislačka 3403 příspěvků 04.02.17 12:30

Holky to vážně nikdo tenhle kočárek nemá? :(

Valerie vinsh
Nováček 1 příspěvek 16.04.17 11:22

Zdravím, také tady hledám recenze na tento kočárek, už ho máš doma?

donutkaP
Závislačka 3403 příspěvků 16.04.17 11:24

@Valerie vinsh nakonec jsem se rozhodla pro kočárek Elfan Classic a ten už mám doma :oops: tenhle jsem strašně chtěla, byla jsem rozhodnutá ho objednat i když jsem nenašla recenze, ale zjistila jsem, že by se mi složený nevešel ani do jednoho auta, takže jsem musela volit jiný :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama