Reklama

Kočárek s řemínky - máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

claireg
Stálice 95 příspěvků 21.01.17 18:17
Kočárek s řemínky - máte zkušenost?

Ahoj,
zvažujeme nákup kočárku s řemínky, protože se nám zdá, že se opravdu pěkně houpe a pro dítě to musí být příjemné (a pro nás bylo kupodivu celkem pohodlné). Prozatím máme vybraný JEDO bartantina.

Máte někdo s kočárkem s řemínky zkušenost?

Děkuji za názory.

Reklama

Reakce:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 370 inzerátů 21.01.17 18:59

Mám ho už podruhé a líp jsem si vybrat nemohla!-) syn miluje houpání :kytka:

Janli
Kelišová 5403 příspěvků 9 inzerátů 21.01.17 19:27

Pokud chceš houpací a bez řemínků, koukni na Roan Marita. Ten houpe opravdu luxusně.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 21.01.17 19:53

Mame Tako Acoustic, tam teda nejsou řemínku, ale závěs s pruzinama.

mimi2017
Závislačka 4042 příspěvků 21.01.17 20:01

Mě se líbí Kočárek Roan Emma 2016,ale nemůžu nikde najít nějaké recenze. :,( Také hledám houpací kočárek, ale hlavně aby byl vysoký. ;) Já mám přes 180 cm a manžel 190 cm. :,( ;)

Janli
Kelišová 5403 příspěvků 9 inzerátů 21.01.17 20:39

@mimi2017 Roany jsou vysoké, je dobré ale dokoupit ta vyšší kola. Já mám 180 a manžel 198cm a Marita nám naprosto vyhovuje.

claireg
Stálice 95 příspěvků 22.01.17 18:58

Děkuji za reakce! :) Nám řemínky nevadí, ba naopak se nám líbí (myslím při zkoušení). Jenom nejsou teď tak běžné, tak jsem se raději chtěla ujistit, že jsou k něčemu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama