Kočárek Jedo Memo

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

žoffi
Povídálka 18 příspěvků 18.01.17 06:49
Kočárek JEDO MEMO

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s kočárkem Jedo Memo… na Jedo obecně jsou k nalezení nějaké diskuse kolem roku 2011-12, tam si ztěžují na krátkou korbu u sporťáku. Čerstvého jsem nic nenašla. Kočár se mi líbí, cena přijatelná.
Za případné zkušenosti a postřehy děkuju.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

peta81
Ukecaná baba ;) 2092 příspěvků 18.01.17 08:02

@žoffi mam jedo fyn memo kupovany 2013. vozi ted uz druhe ditko a jsem spokojena uplne. nic se nerozbilo, nic nevzrze, neni vysisovany, proste v pohode. jezdim s nim na vesnici i do prahy, vse ok. je tedy tezsi, tak s tim poctej. ze by byl sportak nejak kratky jsem si nevsimla :nevim: nemam tedy deti zadne dlouhany, nicmene kdyz potrebuji, zdrimne si tam i triletak. anebo kdyz je to nutne, nacpu do toho sportaku oba, rocniho i triletaka a frcime, vejdou se :lol:

Mexie
Závislačka 2883 příspěvků 18.01.17 08:13

Mám tento a jsem spokojená. Korbu na sporťák ještě nepoužívám, ale hluboká korba je velká. Jedna z největších co jsem viděla :)

xeva
Kecalka 105 příspěvků 18.01.17 08:51

Nebyla tou krátkou korbou myšlena krátká boudička? U ne-memo verzí se totiž předělávala bouda z hluboké korby ke sporťáku a tam pak byl ten problém. U mema má ale sporťák svou vlastní boudu a ta krátká dle mě není. Pokud byla ale myšlena opravdu krátká korba, tak to nevím, přijde mi dlouhá dost. Jinak jsme s kočárem též spokojeni, aktuálně je připraven pro druhé dítko.

Hakrajta
Závislačka 3229 příspěvků 18.01.17 08:53

@žoffi My koupili Jedo Nevo Memo před 14 dny, nato jak dlouho jsme vybírali, jsem sama byla překvapená, že tento nám tak padl do oka - pěkná velká korba, lehká mainupulace, gelová kola. Na využití ale teprve čekáme za cca 2 měsíce. ;) Recenze jsem nikde nenašla. :nevim:

žoffi
Povídálka 18 příspěvků 18.01.17 09:23

Super, moc děkuju za samé pozitivní zkušenosti.
Ano, myslím, že krátkou korbou mysleli nízkou boudičkou, právě jsem si říkala, že za těch pět let mohli pokročit.
Tak jste mě podpořily ve volbě… moc díky

claireg
Stálice 95 příspěvků 21.01.17 18:20

@Hakrajta Ahoj, prosím, na kolik vas vyšel? Plánujeme nákup podobného (jen podvozek s řemínky).

Jinak při ozkoušení v prodejně se mi zdály kočárky této značky opravdu zajímavé, praktické a s dobrou manipulací. Ale je pravda, že recenzí moc není :(

Hakrajta
Závislačka 3229 příspěvků 21.01.17 23:27

@claireg Na 12 tis. dvojkombinace. :)

claireg
Stálice 95 příspěvků 22.01.17 18:56

@Hakrajta Paráda, děkuji. Nám právě cenu přímo neřekli tak jsme se jen chtěla ujistit, že to bylo cca jako na netu.

MarcelaFr
Nováček 7 příspěvků 07.07.17 10:23

Zdravím, můžu se zeptat, jak jste tedy s kočárem spokojená @Hakrajta?
Děkuji ;)

Hakrajta
Závislačka 3229 příspěvků 07.07.17 13:11

@MarcelaFr Taky zdravím, spokojená jsem moc, je prostorný, lehce ovladatelný i složitelný a každý mi ho chválí. Jen není úplně do hodně hrbolatého terénu, ale tak to žádný kočárek, co nemá pořádné odpružení. Za mě 1. :palec:

MarcelaFr
Nováček 7 příspěvků 07.07.17 21:17

@Hakrajta Super, moc děkuju za info! :)

debra.morgan
Závislačka 3702 příspěvků 06.09.17 14:51

@Hakrajta Zdravim, jezdite uz se sportakem? dá se složit celý nebo se musí sezeni oddelat a slozit jen konstrukce? jaky je? da se s kocarem jet po kočičich hlavach a polnačce?
dekuju za odpoved, nikde zadny recenze zatim nejsou :-/

Hakrajta
Závislačka 3229 příspěvků 06.09.17 20:02

@debra.morgan Taky zdravím. Se sporťákem ještě nejezdíme, takže to zatím nemohu recenzovat. Co se týče horších cest, tak záleží, jaký si zvolíte podvozek, mají na výběr i hodně odpružené. My máme podvozek tvrdší, takže to dost drncá, když jedu polňačkou…

debra.morgan
Závislačka 3702 příspěvků 06.09.17 20:06

@Hakrajta díky za odpoved :-) a jinak, doporučila bys? neco co ti vadí? hluboká korba je koukam dost velka :-) je skladny?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >