Reklama

Kočárek Adamex Vicco

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sabina94
Nováček 8 příspěvků 16.01.17 14:17
Kočárek Adamex Vicco

Ahoj chtěla bych vědět nějaké zkušenosti s tímto kočárkem popř. i nějaké fotky. Vím, že je to novinka, ale třeba se některá z vás najde, která poradí.

Děkuji :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

pistamonta
Kecalka 385 příspěvků 24.02.17 15:59

Uz ho mam doma připraveny podle kamarádky ktera ho pouziva od zari je naprosto spokojena. :palec:

Monca 2017
Nováček 1 příspěvek 14.03.17 15:26

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na gelová kolečka, jde s nimi jezdit i v terénu? děkuji za jakýkoliv poznatek :) :)

pistamonta
Kecalka 385 příspěvků 15.03.17 19:13

Bohužel my si miminko privezli az dneska takže jeste nejezdime mam na doporuceni kamaradky a ta jezdi od zari a nemela problém zatim

Sabina94
Nováček 8 příspěvků 23.03.17 10:12

@pistamonta ten je nádherný :srdce:

Sylko
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 04.07.17 22:04
jak jste spokojene s kocarem Adamex Vicco

Dobry den, mate nekdo zkusenosti s kocarkem Adamex vicco? Mame v top Adamex Vicco a Explorer Mondo. Manzel je pro Adamex, ale cetla jsem, ze u Adamex Barletta byly vyhrady maminek k vrzani a kratkym popruhum u sportaku. Rada bych se zeptala, zda tyto nesvary ma i Vicco. Moc diky za jakekolov postrehy

pistamonta
Kecalka 385 příspěvků 04.07.17 22:08

@Sylko ahoj vicco mam od března a jsem spokojena nevrze mi a lehce se ovlada takze mi to chvali jak babičky tak i kolegyně, sportak jeste nepoužívám takze vic neporadim. Mala ma 4 měsíce za par dnů a uz ma rada kdyz ji korbu nadzvednu, jak usne dam do lehu

Sylko
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 04.07.17 22:16

Moc moc.diky, to moc rada slysim. Slo mi hlavne o to vrzani, to by me asi trefilo - bytostne to nesnasim :-) A peruje dobre i s gelovymi kolecky? Neprobudi se ti drobecek hrkanim? Jeste jednou moc dekuji, na vicco jsem nikde recenze nenasla, jak je relativne novy :*

pistamonta
Kecalka 385 příspěvků 04.07.17 22:25

@Sylko jo taky jsem hledala a hledala a vsude jen ty barletty ale nazivo me oslnil uplne, no me znama doporucovala at si hned necham povolit ty „pera“ tam ale muj chlap to zvladl trosku jsme s tim bojovali jelikoz nekdy to bylo moc povolene a nebo to zase moc utahl :D zezacatku jak jsem mela to mini miminko tak jsem byla z foho nervózní ze to drnca a ze spatny chodnik atd a ted vubec :D jezdime v parku sterkem, po kostkach dlazebnich atd a male to vubec nevadi mela jsem porovnani ted si nejsem jista jestli to byl takko? Kamaradce to skakalo daleko vic…vicco mi prijde takovy vic pevnější „robustnejsi“

Sylko
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 04.07.17 23:06

No tak to.je super, ze se ji tam.libi :-) Na Takko jsem. prave cetla ne moc dobre recenze…Koukala jsem.na tu tvou krasnou holcici kombinaci, ale vubec nikde jsem ji nevidela. My tedy cekame chlapecka, tak se pohybujeme v jinych barevnych skalach :-))) Jeste jednou dekuju, ze jsi mi napsala, pomohla jsi me v rozhodovani a zitra pojedeme objednat, protoze jsme si vybrali barevnou kombinaci, na kterou se ceka 2 mesice 8o

pistamonta
Kecalka 385 příspěvků 04.07.17 23:12

@Sylko no super ja kupovala jako trojkombinaci v polsku a tam tedy meli dost variant primo na prodejnach tak jsme nemuseli ani cekat a hned jsme nakladali do auta :D a jaka varianta te oslnila?
No tak to doufaaam ze jsem poradila dobre, ale za sebe jsem spokojena

Sylko
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 04.07.17 23:17

@pistamonta Jo tak tim se to vysvetluje :-) My to mame z Brandysa do Polska trochu daleko, ale na netu jsem videla, ze maji pro jine zeme jeste dalsi barevne kombinace, ktere tu nejsou. Vybrali jsme ora ge-graphite varianta R6 na www.detskyraj.cz . Chtela jsem bilou konstrukci, takze v. podstate maji na vyber jen tri barevne kombinace…hnedou, mint a orange.

pistamonta
Kecalka 385 příspěvků 04.07.17 23:26

@Sylko jojo ja si vsimla ze si z daleka my dali za trojkombinaci 12t. Tady v Polsku
Taky jsem chtela bilou konstrukci

Sylko
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 04.07.17 23:32

@pistamonta No tak to je luxusni cena, my jej sehnali za 12500 a to je jen 2v1. A nikde v Cr na netu neni levneji vsude stoji 13 tis nejmene jen ta dvojkombinace…to jste poridili za super cenu :palec: No me.se ta bila konstrukce fakt moc libi a pres to vlak nejel :mrgreen:

pistamonta
Kecalka 385 příspěvků 04.07.17 23:34

Ale ta R6 je taky krasna myslim ze jsme ji mela i v ruce :D jelikoz mi prijde jak pro holku tak kluka (kdybych mela treba druhe) ale muj partner vysadne „nesnasi“ oranžovou barvu a tim ze mu se libili varianty s „riflovinou“ tak jsme sli do R8 s růžovou, na fotkach tady nahore vypada tmavší nez je

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama