Prosím o radu Gesslein

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jolanika
Stálice 52 příspěvků 16.01.17 23:13
Prosím o radu Gesslein

Prosím o radu lze korbička F6 na podvozek F2 jde o starou kolekci 2010 děkuji

Reakce:

ZaziS
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 16.01.17 23:22

@Jolanika Kdyby nešlo, mám na prodej korbu F2 :-) Tu jsem používala na podvozek F4.

Jolanika
Stálice 52 příspěvků 17.01.17 01:13

Děkuji a je to také vajíčko,,oválná,, nebo klasická sedačka :) :( já se v tom motám

ZaziS
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 17.01.17 12:22

@Jolanika ne, je to klasická korba…vajíčko (autosedačku) jsem měla Roemer s adaptérem.

Jolanika
Stálice 52 příspěvků 17.01.17 20:29

Děkuji je krásná, ale potřebuji sportovní klasiku na F2 je oválná a polohuje se celá :,(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >