Prosím o radu Gesslein

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jolanika
Stálice 52 příspěvků 16.01.17 23:13
Prosím o radu Gesslein

Prosím o radu lze korbička F6 na podvozek F2 jde o starou kolekci 2010 děkuji

Reakce:
ZaziS
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 16.01.17 23:22

@Jolanika Kdyby nešlo, mám na prodej korbu F2 :-) Tu jsem používala na podvozek F4.

Jolanika
Stálice 52 příspěvků 17.01.17 01:13

Děkuji a je to také vajíčko,,oválná,, nebo klasická sedačka :) :( já se v tom motám

ZaziS
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 17.01.17 12:22

@Jolanika ne, je to klasická korba…vajíčko (autosedačku) jsem měla Roemer s adaptérem.

Jolanika
Stálice 52 příspěvků 17.01.17 20:29

Děkuji je krásná, ale potřebuji sportovní klasiku na F2 je oválná a polohuje se celá :,(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >