Reklama

Valco snap ultra reklamace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

susannn
Zasloužilá kecalka 905 příspěvků 14.02.17 12:23
Valco snap ultra reklamace

Ahoj, chci se zeptat na zkusenosti s kocarkem Valco snap ultra. Zvazuji reklamaci. Uplne se nam zacalo hybat madlo nahoru a dolu v tom kloubu a mam pocit, ze z prave strany je nize, tak to pusobi, ze je kocar nakrivo. Jezdime s kocarkem asi rok, a ne zadne dlouhe trasy, spise do skolky a ze skolky, max. na nakup. Mate nekdo s timto zkusenosti, popr. s reklamaci? Mam pry zaslat primo do Picola, ale premyslim jak kocarek poslat, jak zabalit, mate nejake tipy?

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

marty5555
Stálice 85 příspěvků 14.02.17 12:31

Ahoj, já tedy reklamovala jiný kočárek. Normálně jsem ho rozložila tak, jak mi přišel- kola sundal, umyla a dala jednotlivě do pytlíku. Pa zvlášt košík a madlo. Složila jsem ho, dala do krabice a k tomu ty jednotlivé díly. Zalepila krabici a vyzvedl si to u mě pán od doručování firmy. Měla jsem to tedy tak domluvené s internetovým obchodem, kde jsem kočárek objednávala. Reklamace (oprava) trvala měsíc. Opět mi ho přivezli v krabici až domů..

susannn
Zasloužilá kecalka 905 příspěvků 14.02.17 13:02

Ja prave uz zadnou krabici nemam, tak vubec netusim jak ho zabalit, preci jen to chce celkou krabici. a co jsi reklamovala?

Pekoni
Extra třída :D 13393 příspěvků 1 inzerát 14.02.17 13:17
@susannn píše:
Ahoj, chci se zeptat na zkusenosti s kocarkem Valco snap ultra. Zvazuji reklamaci. Uplne se nam zacalo hybat madlo nahoru a dolu v tom kloubu a mam pocit, ze z prave strany je nize, tak to pusobi, ze je kocar nakrivo. Jezdime s kocarkem asi rok, a ne zadne dlouhe trasy, spise do skolky a ze skolky, max. na nakup. Mate nekdo s timto zkusenosti, popr. s reklamaci? Mam pry zaslat primo do Picola, ale premyslim jak kocarek poslat, jak zabalit, mate nejake tipy?

Určitě reklamuj. To budou prasklé klouby. Pokud jsi z Prahy zajed si do Piccola osobně. Je to nejrychlejší. Máš ho v záruce což je velká výhoda. Koukněte se zdá není na těch kloubech prasklin každý. Já měla sice Snap a 4, ale taky mi to madlo dělalo. Bohužel jsem ho neměla v záruce tak jsem si výměnu madla platila. Ale kdyby v záruce byl vyměnili by mi to zadarmo v reklamaci.

Pekoni
Extra třída :D 13393 příspěvků 1 inzerát 14.02.17 13:18

@susannn já teď nedávno snapa prodávala a zabalila jsem ho do velké krabice a dojel v pořádku.

susannn
Zasloužilá kecalka 905 příspěvků 16.02.17 00:14

@Pekoni jenze ja nemam tu krabici

susannn
Zasloužilá kecalka 905 příspěvků 16.02.17 00:15

@Pekoni no spis se desim by to uznali. Kolik te to stalo?

Pekoni
Extra třída :D 13393 příspěvků 1 inzerát 16.02.17 09:12

@susannn Madlo i s kloubama stojí asi 700 cca. To uznají. A krabici nemusíš mít originální. Napiš do Piccola email a oni ti napíšou co vše chtějí poslat.

Pekoni
Extra třída :D 13393 příspěvků 1 inzerát 16.02.17 09:14

@susannn a krabici jsem sehnala u kontejneru na papír. Měla jsem kliku, ležela vedle kontáku. Ale jedna holka mi radila, když nemám velkou krabici to obalit kartonama, že to tak posílala.

susannn
Zasloužilá kecalka 905 příspěvků 16.02.17 14:48

Ok diky

kathon
Kecalka 476 příspěvků 26.08.17 22:19
@Pekoni píše:
Určitě reklamuj. To budou prasklé klouby. Pokud jsi z Prahy zajed si do Piccola osobně. Je to nejrychlejší. Máš ho v záruce což je velká výhoda. Koukněte se zdá není na těch kloubech prasklin každý. Já měla sice Snap a 4, ale taky mi to madlo dělalo. Bohužel jsem ho neměla v záruce tak jsem si výměnu madla platila. Ale kdyby v záruce byl vyměnili by mi to zadarmo v reklamaci.

ahojky, prosím nemáte kontakt na to piccolo? mám prakslou pěnmu na rodič madle a přemýšlám zda reklamovat. má to cenu zkoušet? nechce s emi čekat měsíc bez kočátku na negativní výsledek :-)

Pekoni
Extra třída :D 13393 příspěvků 1 inzerát 27.08.17 19:09

@kathon ahoj mám jen emailovou adresu. servis@piccollo.cz z té se mnou komunikovali a potom mi volali, když byl kočárek hotový, ale číslo už bohužel nemám.

Molinka
Povídálka 39 příspěvků 14.07.18 11:55

@susannn Ahoj. Vím, že je to už dlouho, co jsi sem psala, ale zkusím to… Prosím tě, jak jste s tou reklamací dopadli? Uznáno? Chceme Valco Ultra teď kupovat, ale mám trochu pochybnosti o pevnosti těch kloubů právě a uchycení sedačky. Ta se na kočárku v obchodě dost viklala. Jste s Ultra spokojení? Budu ráda za všechny poznatky. Mockrát díky :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama