Valco snap ultra reklamace

911
14.2.17 12:23

Valco snap ultra reklamace

Ahoj, chci se zeptat na zkusenosti s kocarkem Valco snap ultra. Zvazuji reklamaci. Uplne se nam zacalo hybat madlo nahoru a dolu v tom kloubu a mam pocit, ze z prave strany je nize, tak to pusobi, ze je kocar nakrivo. Jezdime s kocarkem asi rok, a ne zadne dlouhe trasy, spise do skolky a ze skolky, max. na nakup. Mate nekdo s timto zkusenosti, popr. s reklamaci? Mam pry zaslat primo do Picola, ale premyslim jak kocarek poslat, jak zabalit, mate nejake tipy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

14.2.17 12:31

Ahoj, já tedy reklamovala jiný kočárek. Normálně jsem ho rozložila tak, jak mi přišel- kola sundal, umyla a dala jednotlivě do pytlíku. Pa zvlášt košík a madlo. Složila jsem ho, dala do krabice a k tomu ty jednotlivé díly. Zalepila krabici a vyzvedl si to u mě pán od doručování firmy. Měla jsem to tedy tak domluvené s internetovým obchodem, kde jsem kočárek objednávala. Reklamace (oprava) trvala měsíc. Opět mi ho přivezli v krabici až domů..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
911
14.2.17 13:02

Ja prave uz zadnou krabici nemam, tak vubec netusim jak ho zabalit, preci jen to chce celkou krabici. a co jsi reklamovala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13409
14.2.17 13:17
@susannn píše:
Ahoj, chci se zeptat na zkusenosti s kocarkem Valco snap ultra. Zvazuji reklamaci. Uplne se nam zacalo hybat madlo nahoru a dolu v tom kloubu a mam pocit, ze z prave strany je nize, tak to pusobi, ze je kocar nakrivo. Jezdime s kocarkem asi rok, a ne zadne dlouhe trasy, spise do skolky a ze skolky, max. na nakup. Mate nekdo s timto zkusenosti, popr. s reklamaci? Mam pry zaslat primo do Picola, ale premyslim jak kocarek poslat, jak zabalit, mate nejake tipy?

Určitě reklamuj. To budou prasklé klouby. Pokud jsi z Prahy zajed si do Piccola osobně. Je to nejrychlejší. Máš ho v záruce což je velká výhoda. Koukněte se zdá není na těch kloubech prasklin každý. Já měla sice Snap a 4, ale taky mi to madlo dělalo. Bohužel jsem ho neměla v záruce tak jsem si výměnu madla platila. Ale kdyby v záruce byl vyměnili by mi to zadarmo v reklamaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13409
14.2.17 13:18

@susannn já teď nedávno snapa prodávala a zabalila jsem ho do velké krabice a dojel v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
911
16.2.17 00:14

@Pekoni jenze ja nemam tu krabici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
911
16.2.17 00:15

@Pekoni no spis se desim by to uznali. Kolik te to stalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13409
16.2.17 09:12

@susannn Madlo i s kloubama stojí asi 700 cca. To uznají. A krabici nemusíš mít originální. Napiš do Piccola email a oni ti napíšou co vše chtějí poslat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13409
16.2.17 09:14

@susannn a krabici jsem sehnala u kontejneru na papír. Měla jsem kliku, ležela vedle kontáku. Ale jedna holka mi radila, když nemám velkou krabici to obalit kartonama, že to tak posílala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
911
16.2.17 14:48

Ok diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
26.8.17 22:19
@Pekoni píše:
Určitě reklamuj. To budou prasklé klouby. Pokud jsi z Prahy zajed si do Piccola osobně. Je to nejrychlejší. Máš ho v záruce což je velká výhoda. Koukněte se zdá není na těch kloubech prasklin každý. Já měla sice Snap a 4, ale taky mi to madlo dělalo. Bohužel jsem ho neměla v záruce tak jsem si výměnu madla platila. Ale kdyby v záruce byl vyměnili by mi to zadarmo v reklamaci.

ahojky, prosím nemáte kontakt na to piccolo? mám prakslou pěnmu na rodič madle a přemýšlám zda reklamovat. má to cenu zkoušet? nechce s emi čekat měsíc bez kočátku na negativní výsledek :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13409
27.8.17 19:09

@kathon ahoj mám jen emailovou adresu. servis@piccollo.cz z té se mnou komunikovali a potom mi volali, když byl kočárek hotový, ale číslo už bohužel nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
14.7.18 11:55

@susannn Ahoj. Vím, že je to už dlouho, co jsi sem psala, ale zkusím to… Prosím tě, jak jste s tou reklamací dopadli? Uznáno? Chceme Valco Ultra teď kupovat, ale mám trochu pochybnosti o pevnosti těch kloubů právě a uchycení sedačky. Ta se na kočárku v obchodě dost viklala. Jste s Ultra spokojení? Budu ráda za všechny poznatky. Mockrát díky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama