Vanička a látkové lehátko

Anonymní
4.11.20 21:26

Vanička a látkové lehátko

Ahoj maminky. Prosím o radu. Vybírám vaničku, měli jsme kyblík, ale malý už je větší a je to v něm už nepohodlné. Jednou rukou ho držím, druhou musím taky, protože najednou strašně sklapi hlavičku a tak nemám třetí ruku, abych ho umyla, zvlášť dole zadeček. Chci vaničku a nevím, jestli koupit ergonomicky tvarovanou nebo ne, když do ní chci to látkové lehátko? Bohužel abych to jela někam zkusit do prodejny, to teď nejde, nedostanu se ani s malým a chci to rychle z mall a vyzvednout si. Není ergonomicky tvarovaná vanička tak, že se mi do ní nepůjde dát ro látkové lehátko? Moc děkuji za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14357
4.11.20 21:28

Kup látkové lehátko a dej ho do velké vany. Vanička je za mě zbytečná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19719
4.11.20 21:31

Lehatko muzes dat do klasicke vany, k nemu uz sem extra vanicku ani nepouzivala. Spis sem teda pouzivala jenom vanicku, maly jak se mi mrskal, tak z toho lehatka sjizdel, radsi sem ho drzela v ruce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.20 21:31

@nozu tady je v bytě vana s takovým vysokým okrajem, blbě bych se k malému sklanela právě :( mám bohužel problémy se zády :(

• Citovat
  • Nahlásit
131
4.11.20 21:37

A jak velký už je? Já si koupila sedátko do vaničky. je to lepší než lehátko. Malé tam posadíš, a ani nepotřebuješ vaničku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17515
4.11.20 21:37

Vaničku obyč a látkový lehátko. Do ergonomické ho nedáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22801
4.11.20 21:38

Látkové lehátko se nám do vanicky neveslo. Nemůžeš si to u vany upravit tak, aby koupání šlo? Já u koupání klecela, neohybala jsem se. A 2× týdne se to zvládnout da.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
4.11.20 21:42

Teď jsem na to koukala, prodávají i vaničky které nejsou nijak tvarované takže to lehátko by se tam vešlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
710
4.11.20 21:44

Já mám obyč. vaničku a lehátko - lehátko se do ni krásně vejde. Lehátko ale nepoužíváme vůbec, malého drží manžel a vanička je výš s ohledem na naše záda. Koupeme vždy spolu. Napouštět velkou vanu kvůli drobečkovi se mi zdá blbost a je to nepohodlné. Nepůjde použít partnera?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.20 22:02
@Hiavnaan píše:
A jak velký už je? Já si koupila sedátko do vaničky. je to lepší než lehátko. Malé tam posadíš, a ani nepotřebuješ vaničku

Jsou mu tři měsíce jen, takže nesedí a nedrží hlavičku ani hlavně

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.20 22:04
@Aries6 píše:
Látkové lehátko se nám do vanicky neveslo. Nemůžeš si to u vany upravit tak, aby koupání šlo? Já u koupání klecela, neohybala jsem se. A 2× týdne se to zvládnout da.

No tu vanu nepredelam 😄 a koupeme i kvůli režimu každý den

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní

Trochu se vetřu s jiným dotazem. Snad zakladatelce nevadí. Je nutná vanička? Bude mi stačit lehátko do vany - myslím už novorozence? Nebo vaničku užiju?

• Citovat
  • Nahlásit
2491

Mam klasickou vanicku a latkove lehatko. Take to ale neni na moc dlouho. Do vany mame zabranu, takze neni potreba tolik vody a i vetsi dite si v ni na lehatku muze koupani uzit bez stisneneho prostoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.20 22:05
@Capelucia píše:
Já mám obyč. vaničku a lehátko - lehátko se do ni krásně vejde. Lehátko ale nepoužíváme vůbec, malého drží manžel a vanička je výš s ohledem na naše záda. Koupeme vždy spolu. Napouštět velkou vanu kvůli drobečkovi se mi zdá blbost a je to nepohodlné. Nepůjde použít partnera?

Bohužel, o malého se starám sama…

• Citovat
  • Nahlásit
2491
4.11.20 22:06
@Anonymní píše:
Trochu se vetřu s jiným dotazem. Snad zakladatelce nevadí. Je nutná vanička? Bude mi stačit lehátko do vany - myslím už novorozence? Nebo vaničku užiju?

Vanicka mi prijde pro novorozence fajn. Muzes si ji dat treba na stul a s pidi mimcem se nemusis sklanet do vany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama