Vanička Shnuggle od narození

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vavanda
Stálice 70 příspěvků 22.05.19 15:16
Vanička Shnuggle od narození

Ahoj, mate tu někdo vaničku/kyblik Shnuggle od narození? Máme málo místa v koupelně a ušetřila by mi dost místa, jen si nejsem jistá recenzemi.. bojím se že si nebudu vedet rady s tím, jak mimi vykoupat když bude tak malicke.
Bude se muset i ve vaničce přidržovat? Nebude sklouzavat dovnitř? Je praktická? Hodně lidi ji chválí od 4-5 měsíce, ale přijde mi zbytečně kupovat dvě když tato stoji skoro 1000,–

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 9380 příspěvků 22.05.19 15:29

@Vavanda No, mně to na začátku taky nešlo. Spíš jsem měla strach jak s 2,5 kg mimčem. Ale od 2 měsíců koupu jenom v ní, protože se malé v klasické nelíbilo.. Za mě super. Není potřeba tolik vody a je pěkně skladná.

Jinak na začátku ho musíš přidržovat samozřejmě ty. A sklouzávat nebude, když ho budeš držet a jinak je na dně hrb.

Za mě je dobrá a prakticá. Hlavně si jí bereme i na návštěvy. S prvním jsem měla na začátku strach, s druhým už začneme rovnou. A hlavně ono je rozdíl mít 2,5 kg mimčo nebo 4kg.

Vavanda
Stálice 70 příspěvků 22.05.19 15:45

@P4ja takže jednou rukou ho budu přidržovat třeba pod ručičkou a druhou rukou ho budu mýt.. nějaké lehátko je asi blbost že, když má tento tvar.. :nevim: je to mé první miminko, tak tomu moc nerozumim a bojím se, ze koupim blbost

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 22.05.19 15:48

My ji meli asi od druheho mesice a super ;) puvodne jsem kupovala normlani vanicku a k tomu jeste plastove lehatko do ni, ale ditko tam nechtelo byt.. jak uz tu nekdo psal, tak manipualce ani tak neni o veku ditete jako o velikosti :kytka:

Bubla_Bučková
Kelišová 6564 příspěvků 22.05.19 15:54

Za mě krám :roll: nemůžu si pomoct, ale dítko v ní prostě sedí a to přece není dobré :nevim: měla jsem sotva trikilove mimco, koupat v ní jsme začali asi v 5 měsíci… Ideální zřejmě pro sedící dítko, ale to mu asi bude malá.

P4ja
Echt Kelišová 9380 příspěvků 22.05.19 15:57
@Bubla_Bučková píše:
Za mě krám :roll: nemůžu si pomoct, ale dítko v ní prostě sedí a to přece není dobré :nevim: měla jsem sotva trikilove mimco, koupat v ní jsme začali asi v 5 měsíci… Ideální zřejmě pro sedící dítko, ale to mu asi bude malá.

Já se právě ptala na fyzio a říkali, že u miminka se jedná o chviličku a navíc ho nadnáší voda, takže to úplně sed není.

Bubla_Bučková
Kelišová 6564 příspěvků 22.05.19 16:01
@P4ja píše:
Já se právě ptala na fyzio a říkali, že u miminka se jedná o chviličku a navíc ho nadnáší voda, takže to úplně sed není.

No my to děláme tak, že to manžel celou dobu naklání :roll: když jsem to za osm set kupovala, čekala jsem to vychytany :roll: mimco, co alespoň nedrží hlavu bych v tom nezvládla nejspíš vůbec.

P4ja
Echt Kelišová 9380 příspěvků 22.05.19 16:10
@Vavanda píše:
@P4ja takže jednou rukou ho budu přidržovat třeba pod ručičkou a druhou rukou ho budu mýt.. nějaké lehátko je asi blbost že, když má tento tvar.. :nevim: je to mé první miminko, tak tomu moc nerozumim a bojím se, ze koupim blbost

Lehátko se do ní nedává, protože ta opěrka je sama o sobě nakloněná. A já třeba malou na začátku ani neposazovala ale dali jsme víc vody a ve dvou jsme ji přidrželi normálně na ležato na hladině. Ale byla malá.

P4ja
Echt Kelišová 9380 příspěvků 22.05.19 16:11
@Bubla_Bučková píše:
No my to děláme tak, že to manžel celou dobu naklání :roll: když jsem to za osm set kupovala, čekala jsem to vychytany :roll: mimco, co alespoň nedrží hlavu bych v tom nezvládla nejspíš vůbec.

My jí ve dvou položili na hladinu. A docela to šlo. Vždyť šlo jen o to z ní opláchnout mydliny. Teď jí bude za chvíli rok a je to už mnohem větší zábava.

Xmichaelah
Kecalka 272 příspěvků 22.05.19 16:37

My pouzivame od narozeni… je v ni i ted, ma 12 kg :joy: a zvladala jsem v ni okoupat i toho 2,5 kg kralicka, jemne jsem drzela hlavicku.. mala ji zboznu :potlesk: je

zudina
Ukecaná baba ;) 2474 příspěvků 2 inzeráty 22.05.19 18:20

My ji mame asi od 5 mesicu a je perfektni. Maly se tam koupe jeste ted a to je mu 20 mesicu :D pro novorozence nevim

prceek55
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 23.05.19 07:43

Já jsem slyšela, že hodně lidí si ji chválí.. tak jsem si ji pořídila.. ale zkušenosti ještě nemám.. malá ještě není na světě :lol:

Váš příspěvek
Reklama