Vánoční dárek pro zaměstnance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 10:47
Vánoční dárek pro zaměstnance

Dobry den, letos padl los na me a ja mam vybrat darek pro cca 100 zamestnancu. Darek musi byt univerzalni jak pro zeny, tak pro muze, vekova skupina 25-55 let. Rozpocet cca do 400 kc / ks. Pracovnici dostavaji vzdy vanocni premie + nejaky darek s logem firmy. Jaky darek od zamestnavatele jste dostali vy? Ktery mel uspech a ktery nikoliv? Loni jsme dostali vikendovou cestovni tasku a ta uspech mela :) moc vam dekuji za vase tipy.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
vedma007
Kecalka 431 příspěvků 06.09.19 10:51

Loni manžel z vánočního večírku donesl mj. firemní piknikovou deku, ta se nám hodila :)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67850 příspěvků 06.09.19 10:53

No, zrovna tu tasku jsem chtela navrhnout… Deka je taky fajn, pak jsme dostali velkou osusku, karty v pouzdre…

malákráličice
Závislačka 2956 příspěvků 06.09.19 10:58

@vedma007 Tu bych brala. :palec:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17922 příspěvků 06.09.19 10:59

Já mám zkušenosti např. s

Flexipasy (ale za vyšší sumu), poukázky do Tesca
Přednabitou kartu do Fruitissima (abychom byli jako zaměstnanci zdravější :lol: ).
Míx oříšků
Hrnek a power banka/fleška s logem firmy
Výrobek zaměstnavatele
Firmení triko/softshellová vesta
Lahev kvalitního vína s logem firmy
Batoh

zaludova
Kecalka 227 příspěvků 06.09.19 11:05

Nesnášim krámy do baráku. Takže za mě např. poukázka do Lidlu nebo nějakého marketu, který je blízko a lidi tam chodí… To využije každý…

Kaci89
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 06.09.19 11:08

A my jsme dostali ho.vno :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 11:10

Já vím, že když jsem sama vybírla dárky, oslovila jsem nějaké firmy s vybraným zbožím, jakou by mi dali cenu, kdybych chtěla 100 ks, popř. co by byli schopni nabídnout. naonec jsme dávali pěkný sportovní batoh, vyšel v tom množství kusů na půlku.
Poukázky jsou fajn, ale tam se holt člověk dostane na tu cenu, co za to dá.
Muž jednou donesl powerbanku, jinak rychleschnoucí ručníky, taky tu sportovní tašku, větrovku (předem lidi hlásili velikosti, řeklo se jim, že bude oblečení)… ale my jsme dost sportovně a výletnicky založná rodina, takže nám to sedlo. Naopak z čeho jsem byla rozpačitá, byly dárky typu notes a padesátigramová čokoláda, u které evidentně ten přenádherný obal s logem firmy tvořil víc jak půlku ceny.
Anonym, možná se v tom někdo pozná ;)

Ijen
Ukecaná baba ;) 2286 příspěvků 06.09.19 11:12

Ja si nepamatuju, ze bych nekde dostala darek. Treba 14. plat nebo odmeny to ano, ale vec ne.

TopSecret
Kelišová 5266 příspěvků 06.09.19 11:16
@Anonymní píše:
Dobry den, letos padl los na me a ja mam vybrat darek pro cca 100 zamestnancu. Darek musi byt univerzalni jak pro zeny, tak pro muze, vekova skupina 25-55 let. Rozpocet cca do 400 kc / ks. Pracovnici dostavaji vzdy vanocni premie + nejaky darek s logem firmy. Jaky darek od zamestnavatele jste dostali vy? Ktery mel uspech a ktery nikoliv? Loni jsme dostali vikendovou cestovni tasku a ta uspech mela :) moc vam dekuji za vase tipy.

Termo hrnek, termoska. Tu vyuzije skoro kazdy.
PowerBanka ci flashka jsou dobre typy :palec:

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 06.09.19 11:16

Jediný věcný firemní dárek, který jsem kdy využila, byl kvalitní deštník. Mám ho dodnes. ;) Určitě by mě neurazila ani láhev vína, belgické pralinky a podobně. Hlavně ne trika a hrníčky.

Lalelale
Kelišová 5455 příspěvků 06.09.19 11:21

Firemní dárky, co jsem nějak využila (ale nebyly k Vánocům) byly: deštník, znackova trička s logem firmy, termoska, batoh. Jinak známá ve firmě dostávala poměrně drahé čokolády, to mi přijde jako fajn dárek.

Lalelale
Kelišová 5455 příspěvků 06.09.19 11:22
@zaludova píše:
Nesnášim krámy do baráku. Takže za mě např. poukázka do Lidlu nebo nějakého marketu, který je blízko a lidi tam chodí… To využije každý…

To mi popravdě přijde jako dostat stravenku. Za mě nevhodný dárek, ale i záleží na povaze firmy. U nás by nemělo úspěch.

bublinek
Kelišová 5720 příspěvků 06.09.19 11:24

U nás padly navrhy na funkční triko, sport taška a pod.
Loni jsme měli pralinky a oříšky.
Ale v rozpočtu jsme trochu jinde

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Echt Kelišová 8511 příspěvků 06.09.19 11:25

My vánoční kalendář a jinak nic, ty jo slušný… Ale zas máme vlastně mega večírek s hvězdama :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama