Ve školce si myslí, že syn má psychický problém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 18:13
Ve školce si myslí, že syn má psychický problém

Syn oslvil v lednu 4 roky. Odjakživa byl vzteklé dítě a vyvztekávl si svoje. Bohužel je i jedináček a manžel ho dost rozmazluje a ustupuje mu. A i když mu pořád řikám, že se mi to nelíbí, je to jak mluvení do dubu. Ve školce má rád, kdž je t každý den stejně. Jakmile měla být nějaká změna v programu zracal se vztekat a nikdo s ním nic nezmohl. Když mají někam jít, chce aby sli obe ucitelky, kdyz jde jen jedna, zase šilene vztekaní a řev. Doma se teda taky vzteká když neco chce a nechci mu to doprat, ale doma se vzteká skoro každé dítě :nevim: Ucitelka se mě ptala, jak to řesím doma, řekla sem jí, že když se začne vztekat odvedu ho vedle do místnosti a zavřu dveře, až se vyvzteka vklidu dojde a je jak vyměněný. Podle známé psycholožky, je tohle v pořádku, když sem se ptala.
Teď nevím, zda je teda někde chyba a zda ho mám vzít k psychološce přímo.

Reakce:
vokishka
Extra třída :D 14336 příspěvků 12.04.19 18:16

Zašla bych, to lpění na určitých věcech není úplně obvyklé. A ve školce ho těžko můžou zavřít do vedlejší místnosti, aby se vyvztekal.

SIMONA1234
Kelišová 7288 příspěvků 12.04.19 18:38

Ta potřeba „řádu“ a stejnosti…mít obě učitelky s sebou venku…to by mohlo něco naznačovat (PAS a pod.). Hele, je malý, buď je to klasický vzdor, vztekání, hra na hranice a kdo z hoho, nebo ne. To ti na dálku nikdo neřekne. Já bych to jako rodič chtěla vědět, co se děje. Můžeš syna objednat na vyšetření, požádala bych školku o co nejpřesnějí „popis problémů a situací“ a to písemně. Přečti si to černé na bílém, porovnáš jak to sedí s tím jak se chová doma, na hřišti, na návštěvě. Většinou, když to rodiče čtou černé na bílém, najednou jim to začne do sebe zapadat…Stějně tu zprávu budeš potřebovat i pro poradnu.

Šáruší
Ukecaná baba ;) 2160 příspěvků 12.04.19 18:59

Ano zašla bych s ním. Nic za to nedáš. Ony ty učitelky ve školce vidí odlišné chování od běžného chování běžného dítěte. Maximálně zjistíš, že s ním nic není.

kruel
Kecalka 436 příspěvků 12.04.19 20:36

Určitě bych s ním zašla…úplně v pořádku to nebude a aspoň si buď potvrdis nebo vyvratis domněnky, jak to s ním je.
Chápu že pro učitelky to s ním musí být síla, ať ti řeknou přesně jak se chová a to přetlumoč u psychologa.

Váš příspěvek
Reklama